Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tímea88

    csendes tag

    Sziasztok!!

    Az a helyzet hogy 18évesen odáig jutottam hogy nekem is ki kell venni a mandulámat évente legalább 5*begyullad és most a legutóbi gyulladásnál bárányhimlő szerű kiütések jelentek meg rajtam mindenhol teli volt az egész testem és ez állítólag a góc miatt ajálották sőt inkább köteleznek a műtétre mert van egy 3éves kislányom akit mindíg megfertőzök elég szörnyű de ez van .Sajnos most már nem lehet halogatni és nagyon félek tőle.November 21-én fekszem be és 22-én műtenek ami ebben elég komoly 21-e a szülinapom szép kis szülinap mondhatom.És a hozzászólásaitokat olvasva rendesen parázok nagyon félek nemtudom mi lesz de remélem minden oké lessz.Csak szombaton enged ki az orvos pedig csütörtökön műt.Nem értem mindegy műtét után itthon leírom milyen volt én is segítek kedves sorstársaimnak. :) :)

  • Tímea88

    csendes tag

    Hát ismét sziasztok!!

    Szombat van csütörtökön megvolt a műtét és ma hazaengedtek .Sajnos be kelett látnom h erre olvasva titeket sem lehet felkészülni.Ez valami borzalom nem altattak és nagyon rossz volt elötte 3 nappal nem is ettem és 09órakkor betoltak a műtőbe az Uzsoki kórházban egy nagydarab beteghordó fiú ő öltöztetett engem műtős ruhába elég szar helyzet volt nemtudom miért nem lehet egyedül felöltözni mindegy elég szar helyzet.Ja és műtét elötti szuri karba nagyon fájdalmas volt.Szóval öltözés után befujtak Lidocainnal hát elég borzasztó volt és 3*is befújtak utánna jött a doki és kb 10szurit adott manduláimba az fájt a legjobban nagyon csípett az egész.Elkeződött a műtét és hallottam hogy nyisszantja a manduláimat de érezni semmit nem éreztem miután a jobbat kivette elsápadtam a szemem felakadt és le kellett álni a műtéttel fejjel lefelé fordították a műtőságyat 10percig utánna folytatódott mondták köpjek nm tudtam semmi nem jött és vért sem láttam egy cseppet sem egész műtét alatt .A balmandit már nagyon nehezen vették ki és a törléseknél folyamatosan öklendeztem mondta doki lazítsak de nem lehet hiába a sok probálkozás hát persze ezután is elment a kép így megálltunk a hús sütéssel.Tudjátok a hússütés a forrasztás vagy nem tudom de tény hogy hogy nagyon büdös .Kitoltak és majdnem meghalltam a szédüléstől. :W :W

  • Tímea88

    csendes tag

    Szóval most itthon azt hittem már tök jó lessz de tévedtem most jött a neheze 2 hétig nincs séta hajolás köhögés és Cola amit imádok.Amit hiányoltam senki sem írta azt ami velem történt ugyanis másnap minden korty víz ill.tea az orromon jött ki ahogy ittam az orromon ömlött ki minden elég nevetséges voltam.Ezt megírhattátok volna váratlanul ért nagyon.Na meg a popó szuri helyét még most is érzem nagyon fáj de egyre nehezebbek a napjaim ez a harmadik és borzalom .Ajánlom mindenkinek akinek gondja van vele minnél hamarabb vetesse ki ne féljen mert késöbb sokkal rosszabb szobatársam 34volt műtét után 14*hányt egész nap amikor láttam majdnem én is hánytam borzalom ágytáll kelett neki pisilni sem tuott ki menni úgyhogy jobb elöbb mint késöbb bementem 18évesen kijöttem 19évesen és átértékelődött az életem.jNagyon fáj remélem elmúlik hamar.Sok szerencsét mindenkinek és jó gyógyulást :Y :K :O :o

  • Tímea88

    csendes tag

    Szió!!

    Nos engem is ülve műtöttek az orvosom nagyon jó volt csak én 5 napig nem ettem hátha majd hozászokok és nem lessz nehéz éhezni de hülyeség volt mert ezért lettem rosszúl és ennek következtében a műtét leállt és engem lefektettek .Utánna újra felültettek és folytatta.De így útólag az a legkevesebb egyszerűen nem fér a fejembe az hogy ,hogy fájhat napról napra jobban és ma már a Cataflam sem hat a nyelésre -8kg-nál tartok és rohadt gyenge vagyok annyira fáj hogy megőrülök nemtudom mit kéne csinálni de csillapíthatatlan a számat nem tudom kinyitni annyira fáj 22.-én műtöttek ma 26.-a van remélem ennél már csak könnyebb lessz. :O :O :O :O :O :O :O :O :o

  • Tímea88

    csendes tag

    Sziasztok!!

    Köszönöm a tanácsokat és hozzászólásokat. Ma van a 6. napom nemtudom miért nem javul egyáltalán de tényleg nem. Ugyanaz minden már a Cataflam sem hat egyáltalán a kaját próbálom eröltetni de nagyon kicsit tudok enni csak még inni is nehéz .Tegnapelött éjjel vér ízre ébredtem csak nagyon pici vér jött és levált róla egy pici seb de tényleg nagyon pici.Ti elöttem álltok segítsetek kérlek mior válikle melyik napon ?
    És mennyire fog vérezni?Mikor forduljak orvoshoz?Mikor ehetek égre meg egy tányér Milánóit?És mikor ihatok gyümilét?Köszönöm előre is a válaszokat és bocsánat a :O :W :Y :)) fárasztásért

  • Tímea88

    csendes tag

    Szijjjjjjjasztok!!

    Köszönöm a választ és tanácsot.Úgy tűnik nem korfüggő a fájdalom és a gyógyulás ideje.Az a helyzet h vízben oldodó Cataflamot szedek napi 5 öt de a nyelés így is fáj holnap lessz egy hete hogy műtöttek.Márti te amúgy a szobatársam voltál Uzsokiban örülök hogy itt is látlak.Erről az oldalról meséltem a kórházban.Nekem nagyon fáj még mindíg .Remélem elmúlik mert a végén elfogyok.Ma már 9.5 el mutatott kevesebet a mérleg.Ez van nemtudok mitteni 5 nél töbször nem vehetem be.Doki azt mondta szép.Hát érdekes ő tudja :F Márti tudod a Golyó doki :DD Remélem jól vagy.

    Sziasztok

  • Tímea88

    csendes tag

    Sziasztok!!

    Tegnapelött voltam kontrolon és hát semmi sem volt ok.Az orvos közölte hogy túlhajszoltam magam.Na most kérdem én mivel?Az egész napos fekvéssel?Komolyan mondom azt hittem elájulok mikor a rendelőben elővete a kilóméters műtéthez is használt injekciót és vagy 3* teliszúrta a mndulám helyeit.Borzasztó fájdalom volt tudtam hogy valmi nincs rendben mert enyire nem fájhatna .Fogta az ollót
    és körbevagdost az egészet ömlött a vér már megint.Aztán közölte hogy ügyes voltam és ne egyek még 1 hétig pudingon kívül semmit.Nagyon jól esett hisz lasan már 2 hete csak azon élek na mindegy.A lényeg kaptam antibiotikumot és egész nap feküdjek.Viszont hogy körbenyírt zóta tudok már bezélni és nem fáj fele annyira sem úgyhogy ez jó.Az első könnyed napom ez most műtét után a 11.nap
    és már napi 3 Cataflam is elég csak az antibiotikum nagy és fulladozok a bevétl után de az már lényegtelen,Erről ennyit

    Sziasztok

  • Tímea88

    csendes tag

    Sziasztok!! :) :) :) :)

    Nagyon boldog vagyok.Mióta a doki körbevágta a sebet olyan vagyok mint régen
    semmi fájdalom nagyon jó.Reggel egy Cataflam aztán semmi más nem kell k. jó.Nagyon nagy megkönnyebbülés ennyi szenvedés után még mindíg csak joghurtot eszem de már nem vagyok éhes.Bombasztikus formában érzem magam éjjel alszom nem fáj nagyon jó.Már nem fáj a hátam és nem hullik a hajam sem ami a mandula miatt van és a hangom 1000szer tisztább lett.Úgyhogy Megérte ez nekem nagyon nagyon.Mindenkinek aki elötte ál drukkolok.Sziasztok :R :DDD :DD :))

Új hozzászólás Aktív témák