Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyantusz

    tag

    válasz lsc #1080 üzenetére

    Ha azt állítod, hogy a tálibok idején remekjó volt az élet Afganisztánban, akkor nem szóltam semmit!
    Ha azt állítod, hogy remek felfogás az, amikor a sariját be nem tartókat, meg az "állítólagosan" be nem tartókat (mint nálunk a kémkedések, feljenetések, csak mert két marhával több van neki), illetve a rendszerre nézve "káros" embereket stratásiálisan kivégezték (pl. fotballstadionokban, meg ahol kell), akkor nem szóltam.
    Ha azt állítod, hogy normális dolog kisgyerekeket felgyújtani a falu közepén, csak mert "nem nekünk hisz", akkor nem szóltam.
    Ha azt állítod, hogy rendben van, ha a gyereked, meg az enyém afgán narkót szúr fel magának, csak mert cseszünk rá és nem neveljük "normálisan" a kölyköt, akkor nem szóltam.

    Ha szerinted normális dolog az, hogy akik ezt a (tálib) rendszert nem viselik el ezért meg kell halniuk a saját országukban és az ott folyó "bűnözés" már elérte az EU-t is, nem kell ennek az afgán többségnek segíteni, hogy kipicsázza a rendszert, mert "nem kell rájuk erőltetni" a rájuk erőltetett rendszer ellenkezőjét, akkor nem szóltam...

    SAS: Ízelítőnek Szuvorov könyvét javallom, még a kommunista érában íródott... De persze ez csak egy regény.

    Egyébként had kérdezzem már meg Tőled! Elolvastál egyetlen egy ENSZ BT-határozatot is Észak-Korea ügyében?
    Mert úgy tűnik, hogy nem! Akkor miről akarsz vitatkozni??? Honnan veszed, hogy nem foglalkoznak velük?
    ENSZ BT-éves jelentések

    Dare2Live #1079: Igen, elfelejtettem...
    Oroszország és Kína pedig hol is van a BT-tagok listájában? Csak nem állandó tagok?

    [ Szerkesztve ]

    Örülj ifjú ember a fiatalságodnak! (A prédikátor könyve)

Új hozzászólás Aktív témák