Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNited

    őstag

    válasz crok #4130 üzenetére

    Persze, sejtettem hogy így lesz, csak a legutóbbi 2 alkalommal mákom volt és elég volt frissíteni a PIF-et. Csak morgok mint egy vén maci, és szidom a felmenőjét (csak okosan nehogy kikapjak) a nagytesónak. Azért fáj mert a Fittől kezdve a helyzetmegosztáson át a biztonsági mentésig mindent újra be kell ilyenkor állítani. Már több példányban van a Play store-ban a telóm is beregelve és sose tudom melyik az igazi :) (legtöbbször böngészőből telepítek appot, most meg az új óra miatt a megszokottnál többször) Ha meg a devicesnél kikapcsolom, mind kikapcsolja (érzékeli hogy ugyan az a készülék mégis folyton újra felveszi...). Nomeg a kártyákat is mindig újra kell regisztrálni... Most hogy megvan az óra és tudok vele fizetni, szerintem ez az utolsó, ha ez is megbukik a jövőben akkor nagyívben teszek rá.

    Nekem van amúgy egy olyan érzésem, hogy amióta a Magisk fejlesztője beállt az ellenséghez melózni, azóta egyre jobban szívatják a tudatosabb közösséget. Kellene már nagyon egy Magisk alternatíva.

Új hozzászólás Aktív témák