Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • retesz147

    addikt

    válasz Somatom #589 üzenetére

    Igen, tudom, hogy MD topic, de amiket írtam, azokat nem ismerem, és kb 2 hetes olvasgatásból kiderült számomra, hogy páran "talán" szimultán használják őket az MD melett, így ezért voltam bátor megkérdezni.
    Root van, nem gond.
    Llama-t ismerem, eddig azt használtam, de most root jog ellenére sem képes azokat kapcsolni, amiket korábban írtam.

    Amúgy most azon agyalok, hogy Llamat visszateszem és hagyom MD-t is és kettőt használok egyszerre. Llama fog wifit figyelni és hangerőt állítani, MD pedig éjjelre kapcsolja a dolgokat és a kocsiban a GPS-t.

    Semmi extrára nincs egyébként igényem, annyi, hogy amikor irodába vagyok ne üvöltsön a teló, ne pittyegjen a sok értesítés, nem akarok másokat zavarni ezzel, ha meg nem vagyok irodás wifire csatlakozva, akkor legyen hangos, mert zsebben nem hallom mindig. Plusz, ha kocsiba vagyok és kapcsolódok BT-hez induljon a Waze, GPS és forogjon el a kijelző.
    Meg még 1-2 hangerő profil, de azok semmi extrák.

    Xiaomi 13 eu dev...

  • Becenick

    tag

    válasz Somatom #589 üzenetére

    Üdv !
    Ebbe a kérdésbe gondolom már körülbelül 116 ezerszer belefutottatok a topicban, de megkérdem tuti ami ziher. Az általad leírt kritériumokkal tisztában vagyok és sajnos kívül esek, mivel a telóm nem rootolt (Mi4 / Miui 9 global 8.3.1 / Android 6.0.1)
    Én azért nem akarok a világon mindent automatizálni, de az általad említett 2 dologra nagyon szükségem lenne. Sűrűn használok Waze-t az autóban, már csak a traffipaxok miatt is, de annak ellenére, hogy néhány kattintásról van szó, mégis túl hosszúnak tűnik egyenként bebökögetni a mobil adatkapcsolatot / gps-t / szinkronizálást, elindítani a progit .... utána szivargyújtóra tűzni a telót... stb...
    A cél az lenne, hogy simán a Waze indítással röffentse be a kocsit és a szivargyújtó töltő is ugorjon rá a telefonra... :))
    ... na de hülyeséget félretéve... Waze indítással mobiladat+gps+szinkron+fényerő beállítás megtörténjen.
    Applikáció kikapcsolásra értelemszerűen kikapcs.
    Jobb híján jelenleg úgy oldottam meg a problémám, hogy nem az alkalmazás indítása lett a feltétel, hanem a root joghoz kötött beállítások. :(
    Tehát ha a gps és a mobiladat kapcsolat él (feltétel), akkor indítsa el a Wazet, kapcsolja be a szinkronizációt, fényerőt küldje fel 85%-ra. Ha ki akarom kapcsolni, akkor elsőként gps ki, mobiladat ki.... fényerő visszaáll, szinkronizáció kikapcsol és utána kapcsolom ki a Wazet manuálisan.
    Ez kicsit körülményes, sufni, balf@sz megoldás.
    Említetted, hogy vannak kiskapuk !!! hm Érintésemuláció stb...
    Ezeket annak idején próbáltam nézegetni, hogy van amelyik lehúzza az értesítési sávot sötöbö, de hiába próbáltam "lemásolni" az adott lépéseket, a jóöstennek se akart összejönni.
    Létezik a problémámra azóta már valami egyszerűbb megoldás ?
    Előre is köszi.

Új hozzászólás Aktív témák