Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Már pár napja tolom a játékot, és eddig teljesen magával ragadott a táj hangulata. :K A grafikára egy rossz szó nem lehet, 1920x1200-ban, DX11 módban, Ultra High, 4xAA, 16xAF mellett a táj lenyűgöző. :R
    Messzire el lehet látni, de ha közelre zoomolsz, akkor sem rondák a textúrák. Szóval eddig MMORPG-k közül ez tetszik legjobban grafikailag - A FFXIV nem sorolható ide, mert ahhoz egy erőmű sem elég. Intel Core i7-920-as gépen, 6GB RAM és egy HD 4890 1GB VGA-val nem tudtam 1920x1200-ban játszani, még medium felbontás mellett sem. Úgyhogy erről ennyit.

    De visszatérve a LOTRO-hoz: Az Imladris szerveren indítottam egy női Human Guardian karaktert, jelenleg 11-es szintű vagyok, és perpillanat Bree környékén találhattok meg, ha online vagyok.

    Már kemény 25 pontot sikerült szereznem küldetésekkel, de ahogy néztem az Online Store-on, ahol a legolcsóbb content - nem cuccok, hanem questek - is 300-on felül van, akkor kicsi az esély, hogy fizetés nélkül fel tudjam oldani a későbbi területeket. Pénzt viszont nem költök többé MMO-ra (A WoW-ban elég volt három hónapig fizetni, és már az is sokba került), így elmegyek, ameddig tudok, oszt pont. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz whitezo88 #194 üzenetére

    Igen, US szerveren játszok, mert az EU még nem ingyenes. :DDD

    Egyébként, ha már ingyenesség: Van korábbról egy DDO Unlimited Free licences Turbine accountom (Szintén US), és az istennek sem sikerült azzal az accounttal szerezni kulcsot a szintén ingyenes LOTRO-hoz. Így aztán egy új accountot kellett létrehoznom, tehát most van két accountom, minden egyforma benne, egyik LOTRO Free, a másik meg DDO Free. :P

    Valakinek ötlet? Mert jó lenne összevonni a kettőt valahogy.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák