Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    válasz Shadowfax #600 üzenetére

    a filmtopikra hagytuk az értékelését, mondjuk komoly részletekre nem bocsátkozott senki [link] a második 50-es blokkban, a kép utáni résztől, az én hsz-omtől kezdődnek a fórumtagos kritikák

    Aragorn és Thorin királyi származásának eljátszása a filmekben, ahogy írtad is, szerintem rendezői koncepció volt, hogy ennyire különbözőre sikerültek, Aragorn esetében ezt nagyon jól vissza is adja, ahogy a történet végére válik igazi királlyá, addig csak a "kósza" szerep az övé
    Viggo Mortensenről meg annyit, hogy nem egy beszámolót olvastam akkoriban, ő állítólag a forgatási szünetekben sem vette le a jelmezét, szinte éjjel-nappal abban volt, a kardjával együtt, hogy még jobban beleélhesse magát a szerepbe
    a szereplőgárda kapott is jutalmul a végén egy első helyet a Critics Choice Award-on

    megint csak azt gondolom, hogy ha te így gondolod Thranduil esetét, akkor tökéletesen játszotta el a szerepét (ők ugye nem e világi lények) - bár ez innen is látszik, hogy ez nem jelenti azt, hogy mindenkinek tetszeni is fog

    még egyszer nem írnám le, amit a másik topikban már megtettem a filmről, januárban már nem fog összejönni, de mindenképpen tervben van, hogy nézem hfr-ben is, reméljük februárban már lesz rá alkalmam is
    a szinkronja most is nagyon jól sikerült, A Gyűrűk Ura-nál sem tudtam, most itt A Hobbit-nál itt sem tudok belekötni

    [ Szerkesztve ]

    One Ring to rule them all

Új hozzászólás Aktív témák