Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bolic

    őstag

    válasz karel001 #10050 üzenetére

    Kipróbáltam néhány nappal ezelőtt a JAMO SUB 210 erősítővel, az valószínűleg 200W lehet és leteszteltem és tényleg jól szólt, habár nem jobb a JAMO-nál. Visszadugtam és teszteltem, azt mondanám hogy nem eléggé erős a Z-5500 subwoofere a JAMO után. :F A mélysége tökéletes, de nem eléggé tud rengetni.

    Az a lényeg hogy mindig a pirosra köss piros vezetéket, ennyi. Sokféle konvertáló csatlakozó létezik a piacon, vagy egyszerűen az egyik mindkettő csupaszított vezetéket megkötöd a subwoofert, fordítva is igaz, de próbáljon ne tegyen kárt a csatlakozóra, mindig használj helyettesítőt. Jó tudni hogy a subwoofer 175W RMS, az erősítő nem lehet ennél több, különben lefüstölne a tekercset. Sajnos a JAMO subwooferem kiégett de még üzemképes marad, de kurva büdös szaga van néhány perc használat követően. :W Így kénytelen vagyok beszerezni a legalább 200W RMS 8" colos 20cm subwoofert, tetszik a !JBL GTO 804D, hiszen zenei teljesítményben akár 800W-ig mehet fel. :Y :C Sajnos baromi módon nem nagyon kapható vagy szar a nem elérhető/nem vásárolható/bugos webshopja miatt nem tudtam mihez kezdeni, de valószínűleg nagykereskedelemben kapható, majd hirdetem az apróneten hogy szükségem lesz-e erre a különleges subwooferre vagy nem, majd kiderül. Most kaptam egyik webshopnak aktiválási lehetőséget, így van lehetőségem vásárolni, de csak Kicker CVR84, Kicker CVT84 vagy Rockford Fosgate P2D2-8-t érdemes venni ott, nincs más. :F

    Hangkártyáról erősítő nélkül biztosan nem nagyon szólalna meg... :DDD SZVSZ max. 1-2W-t ad, és nem 200W-at.

    Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

Új hozzászólás Aktív témák