Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz Qru #18974 üzenetére

    Nekem is szokott ilyen lenni, nagy kavicsra rámegyek véletlen, az kipattan a kerék alól és olyan mintha eltörne a rugó kb olyan hangja van. :D(Lenne, mert nem tudom milyen mikor eltörik a rugó. :D Csak sejtem)..

    Tboy: Ez mi? :D Gitt, vagy alvázvédő vagy mi? :D Gittnek néz ki amúgy de nem vagyok benne biztos. :)

    Amúgy ja megse ismerik azóta a suzit... Pár haverom látta mikor legó volt, tehát minden színű.. Aztán most meg nézik milyen lett ahhoz képest. :) Pláne az egyik, frisss jogsis , még a hideg időkben szerezte meg a jogsiját, rám kb 3 hónapra .. Aztán most vett valami ismerősétől 100k-ért 1.6os daewoo lanost.. Nem lenne rossz kezdőautónak de arra minimum hogy biztonságos legyen 150et rákéne költeni alsóhangon.. A kűszöb rohad,stb de még ez a minimum ez elmegy még.. De: A futómű romokban, recseg,kattog,ropog,billeg, lengéscsillapítás 0, kanyarodni max 20al mer vele mert eléggé instabil, valamelyik henger is rossz , mert csak fordulaton "kapja el", benzines de hangja mint a régi szívódízelnek.. 0 ft-ot költ rá.. Mondom legalább egy alap dolgot csináljon rajta ha már autózik h olaj,szűrők,stb... Kb 10ezer forintból meglenne valami közepes 10w40 olajjal. Vezérlést se cserélt, és kb most oroszrulettet játszik h mikor szakad el, mikor megy tönkre a motor.. 1.6os lanos, annak idején szerintem jó volt 100 valamennyi le, de szerintem ebből kb olyan 70 van ha az állapotát nézem..

    trassher: Az előző 4évben meg igen? :D :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák