Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz fireman123 #84785 üzenetére

    Keveslem a kártyákat az aprón, pontosabban a kimondott bányászkártyákat keresgélem. Gémer kártyákból van sok de azok nekem pont nem kellenek. CMP kártyák érdekelnek de azok meg még drágábbak mint kellene.
    AI-Cuda miatt kellene nekem gyorsítókártya ami megérné, meg persze szórakozásból játékokra bírni őket.
    GTX 10xx-ekkel az a baj hogy hullanak igen extrém módon már ennyi év után, így inkább az újabb CMP érdekel.
    AMD a cuda hiánya miatt nekem nem jó. (bár van itthon egy V540-es de semmire nem tudom használni)
    Amúgy a kimondott bányászkártyák ahogy eddig tapasztaltam jobb állapotban vannak mint a gémer kártyák. (bár hozzáteszem vannak fos minőségű bányászkártyák is de ha kontrollált környezetben normálisan hajtották őket akkor ez sem akkora gond)

    P106-90 és 100 (GTX1060 de ez mára már gyenge) 16x sávokkal, 10eft-ot kellene érnie helyette 20eft körül van.
    P104 és P102 - pcie 4x hardveresen GPU-nál vágott számításokra még jó, játékra nem. 20eft-ért vettem egy P104-et az úgy ahogy rendben van árban.
    CMP 30HX játékra is alkalmas de ma már gyenge.
    CMP 40HX 16x pcie sávja javítható, jó játékra is kb RTX2070 szint. 40eft ebay de rámehet áfa
    CMP 50-70-90HX 4x sáv és számításokra is limitált, csak bányába jó de ha valami okos fel tudja törni akkor még jó lehet később AI-ra de kevés az infó. Vennék ilyeneket de nem teljes áron.
    CMP 170HX 16x sáv javítható és Grid driverrel számításokra is jó, csak hát ugye rohadt drága (ebayen 200eft), ez érdekelne a leginkább.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák