Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz kzkz #56602 üzenetére

    Felesleges felesleges ez tény.
    Na de akkor közelítsük meg amit mondasz.

    Én tökre megértem, hogy látni kell a bevételt és kell sörre stb.. nade...
    Hol láttál már te olyan befektetést, ahol nem kell "nagyobb"összeget betenned és nélkülöznöd egy ideig amíg "befut a biznisz" és elkezdesz profitálni?
    Tehát ha valakinek nincs erre félretett pénze, akkor ne fogjon bele még kicsiben se...
    Csak egy példa...
    Kitalálja xy, hogy befektet egy kis pénzt és kibérel egy kis lyukat és nyit valami boltot, feltölti árukészlettel és beül dolgozni.

    Ott mit csinál? Kimegy az utcára kergetni a vevőt, hogy "Na ugyan gyere már be mert kell a heti 100$ profit"
    Hát nagyon nem, mert ha majd szerencséje lesz és belendül a bolt akkor lehet fél év múlva a többszörösét keresi meg a 100$-nak de addig viszont nélkülözni kell azt a pénzt amit belefektettél.

    Ez a bányászás ugyan ez, csak itt a jövőbeli siker tuti, még egy boltnál nem biztos.
    De valakinek még ez is kevés.
    Gyk : az ilyen engedje el a bányászást és próbáljon meg valahogy pénz nélkül pénzt csinálni! :)

    Persze ez csak az egyéni véleményem, és jön a régi szleng "csak pénzből lehet pénzt csinálni" , megértem és sajnálatos ha valaki olyan helyzetben van amilyen... de akkor NE kezdjen bele és ne fektessen bele pénzt, ha utána a Heti kifizetésen izzadunk, hogy lesz e pénz sörre meg fűtésre...

    Szerk :
    Ezt természetesen a lehető legpozitívabban mondom , és semmiképp sem leszólni akarok senkit, nyilván úgy tesz mindenki ahogy akar aztán majd a végén kiderül ki hogy járt :)

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

  • madpapa

    senior tag

    válasz kzkz #56602 üzenetére

    Mindenki csinálja úgy ahogy akarja, én csak azt kérem mindenkitől, hogy szépen nézze át az elmúlt évek trendjeit és döntsön. Nézze meg hogy adott coint milyen változásokon ment keresztül. Számomra egyértelmű, hogy a komoly coinok ( ETC, BTC ) egy nagyon szép emelkedő trendet mutatnak hosszútávon. Ennél jobb befektetést jelen pillanatban nem ismerek a saját szintemen. És mégegyszer leírom, ha van pl. 1 ETHd, az 2 év múlva is 1 ETH lesz, meg 10 év múlva is.
    Tudod akik most itt nyígnak azon, hogy jajj 0,1 ETH a kiutalási limit mert már alig várják hogy átváltsák euróba, majd itt fognak nyígni 3 év múlva, hogy milyen barom volt hogy eladta, mert most már épp 2x annyit ér pl. Nem beszélve arról még, hogy ha majd eljön az idő és pl. kell egy nagyobb összeg valamiért és eladod, akkor azt euróba vagy dollárba fogod kapni. És itthon ehhez még hozzájöhet az árfolyamnyereség amikor forintba váltod. Akkor?
    Tehát HODL! Szerintem. A hosszú évek nekem ezt bizonyítják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák