Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Tenken #8456 üzenetére

    Ez tény, hogy az egymillió forintos munkaállomás kártya minden szempontból tartósságra van tervezve. Ezzel szemben a gamer kártya nem 24/7 100% üzemre van tervezve, így az nem fog olyan tartós lenni. De erre van a garancia, ha meghal, mert silány, cserélik.

    A beüzemelés 0 szakértelemmel bír 1-2 bányászgép esetén. Épp ez a lényeg, hogy az egyszeri user is össze tud dobni kis kapacitást a pincében, ha akar, anyagi beleszakadás és irreális kockázatvállalás nélkül is.
    Ezzel szemben otthoni körülmények között, vagy akár kisipariban is, lényegesen nehezebb egy mondjuk 10-30 gépes parkot üzemeltetni, mintha akár 50-100 ASIC_ot tennél le. Probléma a GPU-nál az áram, a hűtés, a felügyelet. Azt nem lehet nagyban olyan könnyen tolni. Erre gondoltam. Szerintem ez pont a legnagyobb előnye volt az LTC-nek.

    (#8459) gergomiho: Azóta nekem is lett két Toxic-om. A szem ártalmatlan, szóval 1 lovaggal és 1 harcossal nyertem. :C

    (#8460) dmon: Ismét maximálisan egyetértek veled, én is így látom, sajnos, és nem örülök az ASIC-oknak. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák