Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • martonis

    csendes tag

    Sziasztok!

    Az elmúlt napokban kissé megijedtem, amikor megvettem a vadis új 19 colos LG Flatronomat, és amikor bekapcsoltam, elég furcsán jelent meg a kép, ''párnaszerűen'', meg minden. De aztán szépen beállítgattam, és minden frankó volt, viszont valamit nem értek!

    Gyárilag nem szokták ezeket a monitorokat beállítani, hogy optimálisan jelenjen meg a kép? Az előző monitorommal (17 colos Belinea CRT) semmi ilyen gondom nem volt, ott minden tökéletesen jött be. Mondjuk valaki itt írta az egyik topic-ban, hogy az ő újonnan vett monitorát is be kellett hangolni.

    Továbbá olvastam ma a neten egy hardveres szakoldalon (nevezetesen a Tom's Hardware-n, ami köztudottan elég elismert, vagy nem?), hogy ha egy monitor gyári értékein sokat kell állítani, akkor meggondolandó, hogy megvegyük-e azt a monitort, ugyanis egyes cégek ily módon próbálják leplezni a monitorok kisebb-nagyobb hibáit (pl.: konvergencia- és fókuszhibák a sarkokban)!

    Szóval a lényeg, hogy nektek mik a tapasztalataitok? Amikor új monitort vettetek be kellett állítgatni a megjelenítési paramétereket? Na és mi a véleményetek erről a ''leplezéses'' dologról?

    Minden jót, csáó!

Új hozzászólás Aktív témák