Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vagabor

    aktív tag

    válasz ravensky13 #3428 üzenetére

    Szia! Bár én nem próbáltam, valószínű hogy a gyári mentés a teleszemetelt windozt rakja vissza. Az oem kódot természetesen használhatod újratelepítéskor ha ugyanolyan win verziót telepítesz. Nem hinném hogy a bios dolognak van valóságalapja, de információ hiányában ezt nem jelenteném ki biztosan. Az biztos hogy arra a gépre annyiszor telepítheted a wint azzal a kóddal ahányszor akarod. Csináld azt hogy telepítesz egy megegyező verziójú win-t, felpakolod ami kell, majd a recovery progival csinálsz az egész rendszerről egy mentést. Ezt rakd biztos helyre, pl külső vinyó, hogy amikor kell indításkor megnyomod a recovery gombot és a mentett backupról rakja vissza a rendszered. Remélem segítettem.

    Igen és még annyi hogy érdemes ssd-re rakni a windowst, ez a gép anélkül csak kínlódik :)

    [ Szerkesztve ]

    ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

Új hozzászólás Aktív témák