Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burki

    aktív tag

    Sziasztok!

    Egy kedves ismerősöm nevében informálódnék, remélem valaki tud segíteni.
    Ma jött meg neki a G580-as ideapadja. Windows 7 64 bit feltelepítés után az intel integrált videó driver kék halállal kifagyasztja a gépet.

    Intel B960 2.20G 2M 35W SNB PGA CPU

    Valaki találkozott már ilyen problémával? Esetleg valamilyen ötlet, amivel megoldható lenne a probléma?

    Előre is köszönöm a segítséget

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    Sziasztok!

    Szeretném SSD-vel bővíteni a Lenovo Ideapad Yoga 2 13 laptopomat. A legjobb az lenne, ha ebben is lenne mSATA csatlakozó, és a meglévő HDD mellé lehetne beépíteni, viszont hiába bújom az internetet, valahogy erről a típusról nem találok pontos leírást ez ügyben. Találtam SSD bővítést bemutató videókat a youtube-on, viszont vagy Yoga 13, vagy Yoga 2 Pro voltak.

    Valaki tudna segíteni abban,hogy kifejezetten a Yoga 2 13 verzióban található-e mSATA, illetve ha igen, akkor milyen mSATA SSD-t érdemes bele tenni?

    Előre is köszönöm a segítséget!

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    Sziasztok!

    Ideapad Yoga 2 13 wifijével kapcsolatosan informálódnék. Windows 10-zel hasznalom a gépet, más rendszerrol nem tudok nyilatkozni, mert 8.1-rol azonnal frissitettem 10-re.

    A minap vettem észre,hogy nagyon gyenge a wifi teljesítménye. A probléma az,hogy biztosan nem a tavolsag, vagy egyeb zavaro tenyezok miatt, mert szinte semmi nincs a router es a noti kozott, egy kis lakasban hasznalom, viszont igy is hajlamos a sebesség egészen 1 megabit ala esni. 100/100-as digi net, es TP-Link WR1043ND v3-mal.
    A furcsa az,hogy mikor a routert beállitottam, ramertem a notin is, es 40-50 megabit koruli erteket mert akkor.

    Ez valami driveres hiba lehet? Vagy zavarhatja valami a jelet?

    Elore is koszonom a segitseget!

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

Új hozzászólás Aktív témák