Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz sutyesz96 #1481 üzenetére

    :R Alapvetően veled értek egyet, a nagymamának sem kell 4K UHD Smart TV, sőt, nekem is egy Tescoban vásárolt Skyworth van :D

    De amíg egy GTX1050-nel csak 15 fps-t vesztesz egy GTX1080-hoz képest (mondtam valamit, nehogy belekössön valaki :D), addig folyamatos 40% alatti páratartalomban, vagy vízkövet belélegezve egy gagyi párásítókból, esetleg budapesti levegőt szívva (csak úgy, általában) éveket az életedből. Szerintem az egészség témájában nincs sznobizmus, max az a szomorú tény, hogy nem mindenki engedhet meg magának bizonyos dolgokat (OK, visszaolvasva, amit írtam az a sznobizmus definíciója mellett szerepelhetne :DDD). Persze nem szabad nyilván átesni a ló túloldalára, mert ugye azokra sózzák rá a gyógyító színes lámpákat...

    Én is az ultrahangos párásítókkal kezdtem, meg a radiátorra akasztós kerámiatálkával szórakoztam, teregetés, ilyesmi. Fizikailag nem képes működni a dolog, 2+1 szobás csontszáraz falú panelben (lásd az előző hsz.-ben a kép, még így sem elég). Persze erre is van barkács megoldás (ugye növények (vannak), teregetés (heti 3-4 nap simán), mindenhol vizesedények, ilyesmi, illetve diy légtisztító is simán megoldható, nem is rossz hatékonysággal), de amit csak megengedhetsz, azt érdemes megvenni (januárban pl. a Brendonban voltak jelentősen akciózva a Philipsek).

    Ismerős mondta hogy a soroksári Brendon outletben most is -10% áron vannak az Avent termékek, ezek is abba a családba tartoznak azt hiszem. Talán egy telefont megér.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák