Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Djuree #69506 üzenetére

    Viszont ez egy darab (szvsz elég egyedi) use-case. Emellett meg van másik 10, lásd a moc-okat is amit írsz.
    Fentebb balint82 jól írta, hogy ez hitvita sokszor. Nekem pont ez volt a bajom a beírásokkal. Szvsz ez két módszer, mindkettőnek vannak előnyei-hátrányai, én mérlegelek és aszerint oldom meg. (Ott a gyerek: papír, moc/b modell/a 3D hozzáad: tablet, vezérlés: tablet, csak telefonon lehetne nézni: nyilván azon nem kezdünk neki mert alkalmatlan rá, stb, stb...) Engem spec az zavart amikor ezeket tökéletesen mellőzve, hitként bedobásra kerül, hogy ezt csak így vagy csak úgy lehet, szélsőértékben ha nincs füzet legózni sem érdemes...

    szerk: Érdekes volt még pár érv a tabletnél, kikapcsol a képernyő, üzenet jön... ezeket egy gombnyomás megoldani. :) Olyasmi mintha az lenne pl. az ellenérv fordított esetben, hogy tableten megfordul a kép jó irányba ha fejjel lefelé nézném, a füzet meg ezt nem tudja, így inkább nem használom. :D

    @RapaNui1
    Ha tök ugyanannyiba kerül és nekem semmi hasznon belőle, inkább választom azt amiről tudom, hogy jobb a környezetnek, pl. kevesebb fát vágtak ki érte.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák