Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Segal #48678 üzenetére

    Az szerintem a Porsche 911 GT3 RS. Akármennyire is odavagyok a Porschékért, az az egyetlen Lego szettem, amit egy idő után eladtam inkább. Szerencsére jött a Creator, ami befoltozta a lyukat. :)

    A Sián nekem képről tetszik, kiállítva is láttam valahol és pár pillantás alapján elég meggyőző volt. De a többi 1:8-ashoz hasonlóan számomra zsiráf.

    [ Szerkesztve ]

  • RapaNui1

    aktív tag

    válasz Segal #48678 üzenetére

    ⁹Nem tudom. Mindenkinek más tetszik, szerintem nagyon jól mutat az étkező asztalon a virágcsokor mellett, impozáns darab. Ettől függetlenül mem tartom meg, mert valahogy a Creator autók jobban tetszenek, de persze az teljesen más vonal, mint a Technic, azonban az olcsóbb Technic autókhoz mint pl a kisebbik porsche, dodge charger, batmobile, pickup, stb fényévekkel jobb, bonyolultabb és szebb konstrukció. Ahogy írtam is eddigi leghosszabb és legbonyolultabb, legösszetetteb építési élményem volt, le a kalappal a tervező előtt, a Lego előtt. Nemhiába kerül ez ennyibe, szerintem megéri az árát, hacsak az elemszámot, a doboz dizájnt, az építési útmutatót, az építési élményt és a végeredményt nézzük. 3 hátránya van csak számomra. Az egyik a nem egyforma színű elemek, de összességében az összhatást tekintve szerintem nem túl zavaró, lehet vele együtt élni, a másik a bonyolult váltószerkezet nem sok mindenre használható, harmadrészt a már szinte kezelhetetlen méret, mert inkább kiállítási darab, mint játszható játék, itt a játszhatóságot és az élményt maga az összeépítés adja, de szerintem ez a lényege a legonak, ha mem ez lenne vehetnék matchboxot is azt nem kell összerakni. :)
    Szóval jó játékot minde kinek, összességében nem bántam meg hogy megvettem, számomra megérte.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák