Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    válasz sb #44431 üzenetére

    vonatos nem rossz, de kicsit összevissza nekem. ninjago városi lombáz is ekletikus, de az szerintem jobban összeáll mint ez. előben viszont anno ez a hajó nagyon tetszett, szóval majd lehet ez a vonatos is be fog jönni :)

    http://jateknaplo.blog.hu

  • timar88

    tag

    válasz sb #44431 üzenetére

    Nem igazán értem mi a kérdés. A tracking nélküli levél az egy mezei sima levél, ami pl a villanyszámlád. Nyilván minden villanyszámlát és társait nem adhatnak fel trackinges levélként, mivel akkor naponta 1677 helyre csengetne fel a postás, hogy aláírassa a levelet. Se nem életszerű, se nem megvalósítható. Csak míg a villanyszámla eltűnik és kérsz, kapsz másikat, addig egy legot tartalmazó külföldi levélnél ez nehezebb lesz. De képzeld egyébként a bankok is sima, tracking nélküli levélként küldik a bankkártyát és a pin kódot is. Miért? Mert ezen spórolnak, te meg hiába fizetnél felárat, hogy trackinggel adják fel, nem lehet. A szolgáltatás nyilván ugyanaz mint a trackinggel feladott leveleknél, és a posta vállalja, hogy ezeknek a leveleknek a kilencvenakárhány %-át sikeresen lekézbesítik. Akinek meg nem sikerül, az beleesik a maradék %-ba. Azt pedig hogy sikerül ennyi %-ot meg is csinálni elhiheted, mert uniós előírás, ha nem sikerül akkor keményen fizethene a posta. Ha eltűnik, nem nagyon tudsz mit csinálni hisz te vagy a feladó nem fizetett azért a plusz szolgáltatásért, hogy a küldemény biztosítva legyen a nyomonkövetéssel. Szerintem ez tök egyértelmű. Ez talán kb olyan mint amikor bemész a sparba, meglátod hogy 1800 a csirkemell, aztán találsz olyat féláron ami ma jár le, megveszed, otthon kibontod és büdös.. Te meg mész a sparba veszekedni hogy lejárt... Ja kérem, legközelebb ne leértékelt árut vegyen..

    Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

Új hozzászólás Aktív témák