Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • barbikenje

    aktív tag

    ...s teszi mindezt magától a szemét! Foggalmam sincs, mire kellene gyanakodnom, csak kósza ötleteim vannak, hogy alaplapot, vagy tápot kell-é majd cserélni, de öcsém elmondása szerint, ha MaxPayne2-vel nyomul, egyszer csak fogja magát a cucc, leáll, majd újrabootol. mivel mással ő a gépet nem gyötri, így nem tudom, hogy ez általános, vagy csak a MaxPayne-nek szól a gép részéről, de szerfelett idegesítő, mivel nem tudom, mihez is fogjak. Szóval kérnék néhány tanácsot, mielőtt a kis fehér csík elkezd kiszivárogni a gép oldalán...

    Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

  • barbikenje

    aktív tag

    Hmm, lássuk csak egy ócska CD-író (Lite-On) meg egy CD-rom(ASUS), egy 40 Gb-os winyó, meg az elmaradhatatlan kislemez-meghajtó, 8500 Radeon vidikari, Modem, aztán más semmi, ja meg egy-két plusz venti, de más már tényleg nincs. A táp 300W-os gagyi Codegen...

    Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

  • barbikenje

    aktív tag

    válasz dain #4 üzenetére

    jaj, te kis vicckuckó... Na ne, itt a többi is: a proci 2500+-ös Barton magos XP, az alaplap KT400-as, a memóriák 2 db 256-os samsung memó, amelyek közül az egyik hol műxszik, hol nem...

    Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

Aktív témák