Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz nuke7 #61712 üzenetére

    De jó, hogy felhoztad a témát: Illaoi és Darius, de talán még Urgotot is ide lehet venni...

    Pont a napokban volt megint egy szürnyű meccsem Illaoi ellen Garennel. Monstanság elég jól climboltam Garennel, azt hittem, hogy egész egyszerűen majd skillből kitudom játszani ezt a matchupot, de nem. Na pont az ilyenekre gondoltam, amikor a "szörny" kifejezést használtam pár toposra. Lényegében gyengébb játéktudással is simán lehozza a lanet, mert annyira broken az a hős, hogy nem tudsz mit csinálni vele. Mindent próbáltam, ha rámegyek húzás alatt egyből outdamagel, ha kifutok belőle akkor is egy rakat sebzés + lassítás meg addok, torony alól is simán kipókol a húzásával, totál vissza kell TP-znek nem tudom tartani a tornyot se ellene. Ulti alatt megint csak menekülni tudsz, instant halsz.... mindenre van toolja, nem lehet vele mit csinálni.

    Direkt néztem utána az egyik challengeres csatornán egy Garen vs Illaoi meccset, meg is örültem, hogy na végre megtudom az élet nagy igazságát, hogyan kell kijátszani... de nem tudtam meg, mert a gyerek végig kapta a Xin gankeket és már a 3. percben 2X megölték Illaoit utána meg még vagy 4X lanen... szóval nem tudtam tanulni a videóból semmit.... erre gondoltam, amikor írtam, hogy bizonyos hősöket csak jungler segítséggel lehet semlegesíteni, amúgy ha nem jön a help vagy a jungler is behind akkor gg wp.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák