Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    válasz Gentlelelele #58865 üzenetére

    Melyik lane-t preferálod? Én is játszottam ellenük és (legalább is Kaisával) velük és épp ezért alakult bennem is ki egy kép. Illetve sokan rajtam kívüli ADC-k vagy volt ADC-k is hasonlóan vannak. Szögezzük le, hogy egy ADC nagyon b*szó, ez tény... kb Infinity után. Na de statisztika:

    Akkor lehetne alapul venni, ha le lenne bontva divíziókra, hősismeretre és akkor sem a Win rate-et kéne nézni, mert a win rate-t sok minden befolyásolja, hanem nem is tudom.. de érted.

    Mese: Ha boton vagy lent és hozod a lanet, de közben a midesed feedel mint az állat, jg-d Amumu, egyetlen tank, de AP-t buildel, toposod meg egy gyökér, laning fázis még egy dolog, elrontják oké. Pl a mides 10 perctől ff-elni akar, mire kb 2 tornyod le van döntve, elkezd trollkodni, kiafkolgat.. lehetetlen, hogy nyerj, máris romlott a win rate.

    Ergo lehetsz te 20. percre 10/0-ban 190 farmos Kaisa, ha kapsz egy Zed/Brand ultit, Rengar stb, úgy eltűnsz, mintha nem is játszottál volna. Ráadásul ilyenkor ugye kapja a +1000g-t is. És ez csak egy példa. Ezért értelmetlen a win rate-et nézni és nagyon sok ilyen meccs van. De pl számtalanszor találkozok olyannal, hogy lent vagyok boton, szépen farmolgatok, megölöm a botlanet 2x 3x. 20-25. percre lehet ellenem akármilyen -nem fed- enemy, 2-3 Q-zni fogom Jinx-szel, mert kint van egy Stormrazor, egy cipő, egy Runaan meg egy Infinity. Attól függetlenül, hogy ő jó volt/erős a champ, a többiek szarok voltak, ezért nem tud érvényesülni, nincs menekvés, onnantól kezdve lose az egész, kitiltelnek, trollkodnak.. még egy mínusz winrate.

    Ezzel a két példával már elmondtam neked, hogy így jön ki a fals winrate.

    Üdv.:M.

  • nuke7

    veterán

    válasz Gentlelelele #58865 üzenetére

    azért az érdkelne, hogy szerinted melyik az a point and click hős ami "op" ugyanannyira... :U

    https://youtube.com/user/nuke7

Új hozzászólás Aktív témák