Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Sordoran #55276 üzenetére

    Istenem,komolyan SR-ARAM-ot méregetitek hogy ARAMon milyen jól betanulhatsz SR-re? :C :C :C Édes ístenem,hát akkor pofázhatok én itt.... :W :W :W :W

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

  • kenwood

    veterán

    válasz Sordoran #55276 üzenetére

    Azert ez nem igy van.
    1-2 hos van,aki tenyleg nagyon rossz oda (pl Kayn)
    A legtobb bruiser,tank assasin pedig kimondottan jo, csak figyelni kell a teamcompra.
    Ha van mar 2-3 melee,tank, akkor mindenkepp rerroll kell,mert kulonben ki se jottok a torony alol,es 10 perc alatt kikaptok.
    Ha viszont van mar 3-4 ranged, caster, akkor meg erdemes elgondolkodni 1 ranged rerrollon, hogy legyen valaki, elokesziti a terepet.
    Sokszor volt,hogy full poke csapatunk volt,amivel kb. lehetetlen kikapni,de tuleltek a tankjaik az elso 10-15 percet,es utana mar nem tudtuk megnyerni a teamfightokat,mert elobb fogytunk el,mint ok.

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

  • Gentlelelele

    aktív tag

    válasz Sordoran #55276 üzenetére

    Általában a probléma ott kezdődik, hogy az emberek félnek meghalni ARAM-on is. Ezért tud broken lenne, egy-egy olyan tank, bruiser, aki be tud menni mindamellett, hogy tud cc-zni és/vagy ki is tud jönni. A második rész kb azonnal megoldható, ha 2. vagy 3. itemknek Warmogot veszel. Én jobban preferálom a bruiser vagy tank champ-eket Aramon, mert nem bánom, hogyha belehalok a engage-be. Nagyon szeretek Malp-al játszani, mert akkor tudok képviselni egy frontline-t, ami vagy sebez vagy tankol végletekig. Amikor már 12. perben 45%os cdr-ed van és mellette 15% cdr az ultidra rúnából, akkor az nagyon tilt, hogy 40 seceként jön a Malph és ultizik és vagy one shotol, vagy a többiek ölnek meg miközben Malph odébb kóricál és beindul a warmog :D

    Másik téma: 8.4

    Új AP itemről hogy vélekedtek színesebbé teszi a játékot APC-nek?
    GP-ről vélemény? Próbálgattam és sokkalta nehezebb vele az early főleg, ha Klepto GP-t játszol. 5-6 Q után nem lesz manád, ha Relic-el kezdesz. A Corruption Potival, akkor ezt kicsit ki tudod tolni, viszont sokkal nagyobb lett az RNG faktor, mert rimánkodsz mana potiért. Mosn azzal próbálkoztam, hogy Potival kezdek és az első reset-nél Relic-et veszek és kimozdulok a Sheen felé. Szerintem sokkal nehezebb lett a laning GP-vel és erre még rájön a nehéz mechanikája is.

    twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

Új hozzászólás Aktív témák