Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz FoLey-v #49471 üzenetére

    Figyelj, ha minden 10 évest aki beszólogat, cancerezik (gusztustalannak tartom ezeket) stb. bannolnának, akkor a lol játékosok száma kb felére csökkenne, minden túlzás nélkül. Ezt nyilván azért nem tehetik meg, ha a te játékod lenne te sem vállalnád be, hogy oké 15 millió játékosból most akkor 8 milliót elveszítek.

    Én amit hiányolok, az a settingből kikapcsolható chat. Pl. lenne egy chat enable/disable pipa és kész. Így minden meccs elején be kell írnom a /mute all-t, persze nem nagy cucc, csak ha alapból ki lenne kapcsolva az lenne a legfaszább. Eddig nem csináltam, meg hajlamos vagyok megfeledkezni róla, de mától ahogy indul a meccs mindig ezzel fogok indítani, aztán csak nem felejtem el egy idő után. Csak ez a járható út bronzban és silverben.

  • Sordoran

    addikt

    válasz FoLey-v #49471 üzenetére

    Nagyon naiv felfogás az, hogy ha fizetsz nekik akkor a szavad többet ér. Más játéknál is így van, ha egy free-to-play játékra pénzt költesz, azzal nem szerzel ilyen privilégiumokat, mivel nem voltál kötelezve fizetni érte. Meccs végén "ez"-zés engem is felidegesít, de sajna ennek nincs megfelelő jelentése se szerintem, legalábbis a felsorolt kategóriák egyikébe se tartozik bele (egész meccsen semmit nem vétett, csak a végén az "ez" volt, ami önmagában nem ér meg egy büntetést, még ha abban az 1 percben elég ideges is vagyok). Lehetne az, hogy az is tiltott szavak közé kerül. :U Normál draftnál pedig abban lehet bízni a supportnak írt ilyen panaszokkal kapcsolatban, hogy talán feljegyzik, hányan írnak. Hülyeség az, hogy kevesen játszották, és a petíciók aláírása is, meg se nézték. Talán idővel lesz változás, de ezt a szezont így fogjuk végig tolni már szerintem. Az ok a kivételére az volt, hogy már solo/duo és flex ranked is van, így valóban megnőtt volna a várakozási idő. A legbosszantóbb az (nem mintha rosszat akarnék másoknak), hogy nem mindenütt vették ki, és ez tényleg nagyon unfair, ez kivételezés másokkal. Akkor csinálják meg azt, hogy cross-server normál draft legyen, például nálunk euw és eune játékosok egymással/ellen (név után zárójelbe EUW és EUNE jelölés névütközés ellen), technikailag megoldható lehetne, wow-ban is bejött idővel hasonló. Nem tudom statisztikailag hány embert érintett súlyosan a dolog, de személy szerint én S6-ban normáloztam míg készültem rankedre, azóta viszont csak aram-ot tolok, semmi kedvem vakdraftba supportolni. Mid és jg role-t gyakorolnál, de hogy ezek közül egyiket megkapom elég kicsi az esélye (főleg mid), vitázni meg nem állok le a yasuo és lee sin main-ekkel. Végül úgy is rá leszek kényszerülve rankedezés előtt vakdraftra, hogy vissza rázódjak, de addig is a teamfightokat, még ha random hősökkel is de aram-on (illetve porokirály módban) gyakorlom, úgyis ebben érzek hiányt magamnál.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • SkiDev

    senior tag

    válasz FoLey-v #49471 üzenetére

    Tudom, én is átélem ezt nap, mint nap. :(
    Múltkor sikerült olyan szintre jutnom, hogy simán trollkodni kezdtem... Mindent össze-vissza nyomogattam, bementem feedelni, mire írták, hogy oké, report. Írtak az ellenfélnek is, hogy 9x. Mondom, nyugodtan, gondoltam legalább tartok egy kis szünetet. Bár gondoltam, hogy nem foglalkozik vele Rito' bá', ma sem tévedtem. :))

    Másik, azzal én sem értek egyet, hogy kivették a Draft módot, mert ez a Flex mód egy összetákolt valami.
    Nekem ne magyarázza senki, hogy ex-Silveresként Bronz, Silver, Unranked csapattársakkal le kell hozni egy Gold és Platból álló enemyt. Röhej. :D Semmi túlzás... 4 Silver + 1 Bronz vs 2 Silver + 2 Gold + Plat IV
    Ha ez az MMR-en múlik, akkor rég rossz, mert volt pár méteres szakadék köztünk. Főleg haver ideges, mikor minden meccset, ha tud carryzik, mégis magasabb MMR-ben vagyok.
    A helyükben (most így kb ünnepre) behelyezném a Draft-ot is pár napra és lehetne statisztikázni ki fog ezek után is a Rugalmas módra kapcsolni. Aki most kezdi a játékot az hogy tapasztalja ki a hősöket? Vagy meglévő játékosok, akik még nem találkoztak az összes champ-pel. A Draft mód ideális volt, a botok nem fognak sokat mutatni belőle.

    Zárásként: tesóm kérésére megnéztem az utolsó AK videót... Azon kívül, hogy jót kacagtam rajta, haszna nem volt. Hiába mutatja, hogy vissza tudja hozni a meccset, nem nehéz, ha egy magasabb rankbeli csapat összeszedi magát. De alacsonyabb szinten ilyen sosem lesz, pláne nem solo/duo-ban. Ott, ha megkezdődik a feed, a végéig kitart. Utóbbi időben arról szólt az Ezreal ADC-nk minden meccsen, mikor jött persze, hogy 4 v 5 teamfight, ő pedig farmol boton, segítségként persze ellő egy ultit, ami nem sebez vagy csak lazán mellé megy. Felhozhatnám tegnapi példánkat, Nasust. 20 percig el nem mozdult topról, míg a topos Fizz, bejárt már mindent, szedve a killeket. Szedték az inhibitort, mikor végre betörte a topos tornyot és teleportált haza, majd kiböffentette az "awesome jng"-ot. Flexben? Mondhatod a Bronzos ADC-nek, hogy regroup, mit kezd a plat ellen? 13/1-es Lee Sin addigra one hit. Az ellenfél "boostja" meg külön a legviccesebb.
    - ignite többet sebez (nekem a nullost nem viszi el)
    - minion wave-n nem egyszer jött dupla super minion egy betört inhibitor után, miközben, ha mi betörünk egyet, max egy jön, de azok se pusholnak úgy, mint az ellenfélé. Természetesen, ha sikerült megölni a Supereket, jön még kettő rögtön, esetleg más laneről is... Volt egyszerre 6 is már külön lanek-ről. Nekünk meg úgy kell várni a tornyoknál mire hajlandóak odaérni.
    - érdekes dolgok a jungleben is... ellenfél xin-je segítség nélkül 2 és fél perc alatt beszedte a pirosat, a kéket és természetesen botot le is gankelte 3-ason. Gyerekek, 1p alatt hogy? Másfél percnél jönnek a minionok. Persze nem csalás. :)

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák