Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bowser

    aktív tag

    válasz Bowser #48314 üzenetére

    Írok neked egy összefoglalót remélem segít :) /nem lesz rövid szóval ne este lefekvés előtt olvasd el :D/

    4 éve nem játszottál. Ajánlom figyelmedbe a következő oldalakat:

    eune.op.gg (te esetedben euw.op.gg)
    Itt ha beütöd valakinek a Summoner nevét akkor adatokat fog kidobni róla így:

    Ajánlom még figyelmedbe a Probuilds.net weboldalt.
    Itt profi játékosok buildjei vannak lementve. Bárkire rákereshetsz a profik közül. Láthatod kik ellen épített mit. Kereshetsz championra is. Másodpercre pontosan kiírja ki mit vett a championra. Például én most rákerestem Jaxre és kiválasztottam egyet:

    Lolskill.net
    Mikor elindítassz egy ranked meccset vagy egy normált, ARAM-ot ezen az oldalon megnézheted a csapatod és az enemy-t, hogy ki milyen divízíóban van mennyit játszott rankedet azzal a hőssel és mennyit nyert meg belőle, mennyi az átlag farmja és mennyi a KDA-ja (Kill/Deaths/Assists):

    Csak kiválasztod felül középen, hogy EUW beírod a neved és kidobja ezt az oldalt. Természetesen más barátodat is megbírod nézni ha kíváncsi vagy kikkel és kik ellen játszik. 80%-ban hasznos de sok esetben nem mérvadó. Láttam én már jó statos feedert és láttam már olyat is aki először hozott rankedra egy hőst és jó volt vele.

    Korábban említettem a countereket. Itt egy oldal:

    lolcounter.com

    Csak válaszd ki a championt ami ellen menni fogsz és megmutatja az oldalt, hogy az a champ ki ellen erős és ki ellen gyenge, kivel tud jól együttműködni stb.

    replay.gg

    Ha ezen az oldalon regisztrálsz (A lol kliens kell hozzá, az egyik runepage-t át kell nevezni replay.gg-re és utána tudsz regisztrálni az oldalra) Ezután majdnem minden meccsed elmentődik és vissza tudod nézni. Persze más meccseit is vissza tudod nézni. Például kikeresed a legjobb Jax-et (Lolskillen van egy ilyen toplista a "TOPLIST" menüpont alatt, a legjobb Jax nevét beütöd a replay.gg oldalra kidobja a meccseit, kiválasztasz egyet és amit feldob kódhalmaz azt az egészet kimásolod és nyitsz a Windows-ban egy parancssort és oda beilleszted. Ezután enter és a LOL vissza fogja játszani a meccset mintha valamelyik barátod meccsét néznéd)

    Egyenlőre ennyi, ha van még kérdésed tedd fel itt nyugodtan van itt pár koponya aki szívesen segít :)

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

Új hozzászólás Aktív témák