Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Jim-Y #45453 üzenetére

    Nem is zaklatom fel magam ezeken, végig szidtak chat-ben, de én csendben csináltam tovább a dolgom. :DDD Hozzá szoktam már ehhez, és végül is sejthető volt, mert már karakter választásnál ment a chat-en a report és társai, mert össze vesztek ki megy mid-re (vak mód, kicsi vagyok én még normál draftra).
    Célom elértem, lett S osztályzat, de se kulcs töredék, se láda nem jött, csak egy hős zseton.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • saelin

    veterán

    válasz Jim-Y #45453 üzenetére

    Így vagyok ezzel én is! Volt hogy tristanaval sokszor nem sikerült megölnöm az ellent, mert elmenekült, de a supportom (sona) mindig igyekezte kivégezni őket. Soha nem szólok, ha a jungler vagy a supp elviszi a killem, mert magasabb szinten simán farmolok annyi goldot minionokból, mint amennyit egy kill ad. Kit érdekel, hogy a végén 3/2/12 vagyok vagy 12/3/8... Engem nem, a lényeg hogy a csapatom fölénybe kerül egy ellenség likvidálásával.

    Szvsz én instant mute-olok minden report/ks/nub/stb beszólás után, mert az ilyen mentalitástól hányok. Legyen az csapattárs vagy ellenség, nem kivételezek, ami undorító az undorító. Nem mondom hogy én nem szoktam salty lenni, de nem írok chatbe, csak mérgelődök egyet magamban - párom nagy örömére :DDD - és játszom tovább. Leginkább az tud kihozni a sodromból, ha nagyon látom hogy béna mindenki, de egyszerűen nem akarják feladni, és így tart 30-40 percig az alázás, ami szerintem nem fun... kicsit sem.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák