Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grimm2015

    senior tag

    válasz Lokids #66430 üzenetére

    Az előző szezonban kb mindenki egy teljes szinttel feljebb jutott. Előtte plat voltál, ettől nem vagy messze most sem.
    Azt is írja a játék, hogy az átlagoshoz képest több meccset adsz fel, viszont sorozatban nyersz 10% többet nyersz, mint a mostani szinted (ugye a mentál)
    Yodamest is ugyanúgy többet ad fel, ráadásul ő több mecset veszít győzelem után mint az átlag gold 29%-al.

    Yodamest a képedről.
    Nézd meg a végeredményt...

    5k+ sebzésed van 20perc alatt ADCVEL, Rakan 3k+ sebzett...

    Lehet mondani, hogy magasló, meg az enyéimbe is vannak ilyenek.
    Nem is mondtam, hogy hibátlan vagyok, azt sem, hogy nincsenek szar meccseim, csak a tényeket írtam le saját szemszögből.

    Hirtelen közös az a "panaszkodókban" (aki nem szégyellte), hogy ~40% körüli WR és túl sok meccset adtok fel, és ti nem tehettek róla. (Gondolom Enigma sem áll "sokkal" jobban)
    Az én egyik statisztikám, hogy " A játékos szinte soha sem adja fel" és én (jelenleg még) ~60% körül vagyok.

    De legyen, a hitvány csapat miatt nem megy a climb és a játék szívat titeket, nem rajtatok múlik, de amikor 2 meccsen egymás után is ti voltatok az MVP, akkor azt ne a saját tudásotoknak könyveljétek el, hanem annak, hogy a csapatotok jobb volt és játék pártol titeket, mert a fentiek alapján "nem rajtatok múlt". :C

    Ez a szubjektív nézőpont!

    Mint a politikában, minden ami rossz, az a csapat miatt van, persze minden jó eredmény a sajátotok! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Battlenet: Grimm#22690

Új hozzászólás Aktív témák