Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Xero #52734 üzenetére

    "Nem érzem, hogy egy plat-dia player olyan hűde sokkal komolyabb dolgokat tenne le az asztalra mint egy silver-gold."

    Mondod ezt unrankedként. Az egészen más tészta mint a vérre menő ranked. Persze ilyen vak módban meg normálban nem játszanak úgy mert ott ők is azokat a hősöket, buildeket tesztelgetik amikhez semmi közük nincs. Rankeden viszont mindenki mindent véresen komolyan vesz és ott BAROMI nagy a különbség egy silver 1-2 és mondjuk egy plat 5-4 között, hatalmas....

    Egy platoshoz hozzá sem tudsz érni gyakorlatilag, max ha valami nagy hülyeséget csinál és túlvállalja magát egyszer , akkor.. de azt csak egyszer játszhatod el utána már nem ismétli meg. Voltak meccseim pl. ahol a lane ellenfelem smurf volt és én voltam a noob, mert 0-4-ben voltam ellene, viszont ahogy véget ért a lane fázis és "kiszabadultam" az ellenfelem szorításából, kinyílt a map és a többi sima silveres ellenfélen már atom jó statra felhoztam magam, egyből nem tűntem noobnak. Kimegyek a lanera és kb lvl 3 előtt megmondom hogy az ellenfelem az silveres vagy felette van. Még ha goldos az is szinte azonnal látszik a játékán, hatalmas a különbség.

Új hozzászólás Aktív témák