Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Sordoran #46361 üzenetére

    Fúú na ez az ami megunhatatlanul feltud baxni, amikor csak előadja valaki. Ezek a KS majmok, akik belehalnak, ha más szerzi a killt. Annyit kell ilyenkor beírni nekik, ha nagyon ingere van az embernek, hogy: kill secured :)

    Én nem tudom, de én annyira tudok örülni, még annak is ha előlem viszik el a killt, mert ez mit jelent? Azt jelenti, hogy vannak csapattársaim potenciális sebzéssel és ez nagyon jó érzés. Egyszerűen nem tudok nem örülni neki. Aki a KS flameléssel van elfoglalva annak csak azt kívánom, hogy olyan csapattársakat kapjon, akik ilyen 0-7,0-14,0-20-ban zárnak, soha nincsenek ott a harcoknál, 0 sebzéssel rendelkeznek. Ezeknek talán majd jobban örülnek...

    Kis idevágó story: Tahm junglet mentem és hát mivel sokkal nagyon sebzésem volt már kisebb szinteken is mint bárkinek a csapatból, folyamatosan vittem a killeket. Jött is a flame a mides Brand által, hogy fúú mekkora KS-elő vagyok bezzeg ő letudná carryzni a meccset ha adnánk neki killt. (ez is megérne egy külön hozzászólást) Hiába mondtam, hogy én letudom carryzni a meccset, ő nem hitte el, mondván, hogy én "csak" egy Tahm vagyok, hogyan is carryzhetnék... ennyire ismerte a hőst. ;]
    Na a lényeg, hogy a Brand már valami 0-9-ben volt, mert hát ugye nem adtunk neki killt, én meg valami 15-3-ban amikor beismerte, hogy ezt a meccset csakis én hozhatom le nekik. A végén megnyertük és ment is a bocsánatkérés részéről, hogy valóban igazat mondtam és nagyon szép carry volt.... győzött az igazság. :)

Új hozzászólás Aktív témák