Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz devilinsid3 #30228 üzenetére

    Én nyuszit még sosem vittem midre, mert meglátásom szerint nem oda való. Topra viszem, ha tankos a jungler és a support is, aztán menet végére négyszázakármennyi base damage-dzsel (412 + erre elkezdtem még egy Bloodthristert építeni), ami ulti alatt, passzívval becritel az Infinity, az nagyon fáj. Persze Riven gyenge pontja, hogy puha, így earlyben ha nem jön ki a lépés (nem ő kezdeményes), akkor elhal. Szerencsére a promóm alatt értelmes junglert kaptam, így sikerült gankelnie.

    Természetesen a másik két menet bukva lett, mert volt egy félkegyelmű Yi jungle és Fiora mid, majd troll ADC a következő menetben egy használhatatlan Xin junglerrel... -26LP a versenysorozatból kilépve... Itt fogok ragadni örökké...

    @Balazs_: mit nyújt az a mod, ami annyi pluszt ad, hogy vesződj vele? Amúgy szerintem igenis kapcsold ki egy teszt erejéig, ha megjavul tőle a játék, akkor egyértelműen a mod a ludas...

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák