Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freelanced

    addikt

    válasz Dolby #19784 üzenetére

    Az a helyzet, hogy én nem keresek mindenben összeesküvést, de ez a dolog egyértelmű, mármint az, hogy a Riot keményen belenyúl a Matchmakingbe. De ha belegondoltok logikus, valahogy fent kell tartani az egyensúlyt. Láttatok vala nagyon pozitív win-loss ratio-t? Mert én nem. Akinek jó a statja, jól játszik annak általában pozitív de sosem nagyon sokkal. Pedig biztos vannak nagyon jó játékosok. Egyszerűen a riot fenntartja az egyensúlyt. Alapból az MMR szerint rak össze. Továbbá abban is van valami, hogy ha sokat nyersz egymás után, vagy épp nyerő szériád van, olyanokkal dob össze akik már sokat veszítettek. Természetesen aki sokat veszít, ideges, dühös, ha nem kapja a role-t amit szeretne feedel, kilép, stb. nem ismeretlen számotokra sem gondolom, miután a 4. meccset veszítitek el sorban. Tehát ilyenekkel kerülsz össze. A másik csapat meg épp a nyerő szériában játszik. Aztán fordul a kocka és megint nyerni kezdesz. Igy fennmarad az egyensúly, viszont lassan azért haladsz felfele. Ha kicsit is megnézitek a következő meccseiteket látni fogjátok ti is. Lehozni meg nem igazán lehet ha az egész csapat rossz. Hiába vagy akármilyen jó mondjuk miden ha bot annyira feedel, hogy az ellenfélnél az adc lehozza nekik. A másik meg az, hogy általában egymást hergelik a játékosok és ez a másik amiért vesztünk. Szerintem egy ujjatokon meg tudjátok számolni hány olyan meccset mentetek ma ahol minden tökéletes volt, és nem volt egy ember se akinek valami nem tetszett.

    Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

Új hozzászólás Aktív témák