Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz #65675776 #6368 üzenetére

    "Nagyon egyszerű az oka, de már írtam: az audio és a videostream más úton kerül a tömörítés helyére, azaz a CPU-ra. Ha mindez nem csak és kizárólag erre a célra dedikált buszon történik, akkor ígyjárás esete forog fenn."

    A hangkártya által digitalizált hang és a tunerkártya által digitalizált kép is teljesen más úton és forrásból jön, ott mégis kevesebb probléma van a szinkronnal. Persze a legbiztosabb megoldás tényleg a hardveres tömörítés, de ez nem mentség a gyártó(k) számára. Érdekes módon az usb tunereknél meg tudták oldani, mert ott nem volt más választásuk (tudom nem ugyanaz, de nem is annyira más).

    Ha jól látom linux alatt hangkártyaként kezelik a pci-a bemenetet:
    http://www.mythtv.org/wiki/PCI_TV_audio

    Ezt win alatt is megtehetnék és akkor a bugosan megvalósított csak a programjukból használható bemenet helyett lenne egy sokkal kompatibilisebb lehetüség, ami minden capture progival menne.

    Ahogy olvason 48KHz-re kell állítani a bemenetet, nem lennék meglepve, ha szimplán az lenne a probléma háttere, hogy rossz mintavételezést állítottak be a driverben (cx88xx esetén)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    senior tag

    Sziasztok!
    Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
    Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
    Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
    Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!