Hirdetés

Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz laughing man #1308 üzenetére

    A 32LZ55-ön sehol nincs hdcp támogatás, csak azt írják. Az LZ sorozatból csak a 37''-oson van hdmi hdcp-vel.
    Ja, múltkor Photo Hall-ban rákérdeztem egy tévére, hogy: ''hdcp-s?'' Mire a válasz: ''Hát persze, hogy hd-tv!'' Erre kicsit bővebben kifejtettem, mire szerintem az űrhajót kereste, amivel leszálltam. '86-ban Keravillban dolgoztam, akkor a belépő szint a Szokol rádióban a 9 v-os elemcsere volt. Ennél talán má' tovább tartunk. Vagy mégse'!? :F
    Ha közvetlen LG-s gari van rajta, akkor tök mindegy hol vetted. De jó árban!
    A Mistralt mindenki szídja a garival. Én egyszer vettem náluk régen egy Nero 5.0-t. Egész jól működött! :D
    Wassrman az előbb azt kérdezte, hogy minek nekem ilyen nagy monitor? Kérdem hát: nem zavaróak pl. szövegszerkesztőben a ló méretű karaktrek? Nem fárasztják a szemed? Milyen messze ülsz?

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Aktív témák