Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz andaxin9 #10864 üzenetére

    "HDMI 1.4"
    Ez a 3D-hez lenne szükséges, de, mint lentebb írtad, nem fogsz nézni rajta. Akkor az 1.4 sem kell.
    LED: 81 helyett 73W-ot fogyaszt egy 40"-s tévé. Sosem jön be az árkülönbözet a fogyasztáson, de folyamatosan bosszantod magad a LED-ek gyermekbetegségeivel...

    Sajnos pont a legrosszabkor nézelődsz, a 2010-es gyártású tévék 1-2 hónappal ilyen áron voltak, de mostmár nem kaphatóak, a 2011-es gyártásúak (amik persze újabb típusok), még drágábbak. Talán jövő tavaszra (vagy legalábbis év végére) lemegy az áruk annyira, mint a 2010-es évjáratúaknak idén.
    De, ha találsz valahol egy 0km-es (azaz nem ment 14-15 hónapig egy bevásárlóközpontban bemutató tévének) Samu LE40C650-et, akkor csapj le rá gyorsan :)

    BBéci : Hát, nemtudom, én láttam egymás mellett 40" körüli (vagy 42-es HD Ready plazmát, és mellette 32"-os FullHD LCD-t). Ugyanaz ment rajta, hátraléptem kb 3 métert, és én bizony pixelesnek láttam a plazmát. Szóval számomra nem vesztek el annyira a részletek, mint sokan mondják. Más kérdés, hogy én a számítógépen a Cleartype-ot is azért úúúútálom, mint a sz***t-t, mert látom a betűk szélén a pirosas foltokat. Más meg nem látja, szerinte szebbek a betűk.

    szimszonos: Azért meg kell védjem BBéci álláspontját, szoktam járni nézelődni a MM-ba, ahol szerencsére vannak 55, 60" méretű plazmák, LCD-k. Igenis vannak olyan árnyalatok, amiket az LCD képtelen visszaadni, lehet az egy másfél milliós tévé is. Az egy dolog, hogy a boltban bemutató módban 200-on megy a háttérvilágítás, és szétvakít mindent, és ettől húdeszuper képe van. A plazma erre valóban nem képes. De akkor is szebb a kép rajta. Persze van hátránya is, mint mindennek. Kérdés, ki, melyik hátránnyal tud együttélni.

    [ Szerkesztve ]

  • ORCA58

    addikt

    válasz andaxin9 #10872 üzenetére

    Nekem 40C650 van. Ah mindent maximumra állítok sem lehet 200w-ot mérni.
    A kalibrál beállítással 80W köröl fogyaszt.
    A SAMUNÁL valószínű már természetes a 24p . Azt sem írják rá a TV-kre hogy színes, pedig az!

Aktív témák