Hirdetés

Aktív témák

  • kerelo

    senior tag

    sziasztok .adott egy 104cm sony bravia full hd tv,amit eddig a pc-vel volt össze kötve.a gépben egy ati radeon 4850 dvi bemenete,és a tv, vga kimenete által.hibátlanul üzemelt.most vettem agy 1.3 pontos hdmi kábelt.sajnos a vga kártyámon nincs hdmi de az alaplapomon van.oda bedugtam hdmi végét,és tv hdmi 1. bemenetébe is.de nincs sajnos kép.kaptam választ hogy amíg a vga benn van,addig nem használható az alaplapi kimenet.Viszont van ithon egy 4670 512mb.Ezen van hdmi :K Lenne két kérdésem. '1. képminőségben, nettezésnél,film nézésnél, számítana e ,hogy a hdmi kimenetnél az ati 4670-et,vagy az alaplapi hdmi-it használnám.? 2: Lehetne e olyan megoldás,hogy a 4670-re hdmi-in rákötném a tv-t,és a 4670 DVI kimenet-re meg, egy full hd monitort,amin vga kimenet van csak.Igy ha a családban valaki tv -akar nézni akkor tudnám használni a monitort. :K konfigom. asrock H67MGE, I72600,4670 512mb.előre is köszi a választ. :K

    Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

Aktív témák