Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • balojazz

    aktív tag

    válasz Scoobyka #24274 üzenetére

    "nem egyezik meg....a 615ösé gyengébb....jelentősen.
    a 656os vs 615ös összehasonlítás olyan,mint a nokia vs nikia........érdemesebb az eredetit megvenni ,de mindig van egy két versenyző aki elakarja sporolni azt a kis pluszt..."

    Jaj, ne, már megint kezdődik a fikázás. A helyzet az, hogy mindent tud a 615, amit a 656, kivéve a 100 Hz-et, amely állítólag a folyamatosságért felel a lejátszás során HD jelforrásnál, de a helyzet az, hogy a 24p true cinema és/vagy a 3:2 pulldown miatt a 615-ön is biztosítva van a röccenésmentes lejátszás. Ha tapasztaltam volna röccenést mondjuk svenkelésnél, azonnal visszavittem volna 3 napon belül a 615-ösömet, ugyanis 90%-ban 1080p anyagok lejátszására használom a TV-t, és igencsak kritikusan vizsgáltam a képességeit az első pár napban. A nokia vs. nikia összehasonlítás így tehát nem állta meg a helyét. Csak óvatosan a hasonlítgatással, de ha már analógia, akkor TALÁN SonyEricsson W580 vs. S500? Erre sem vennék mérget, de közelebb van az igazsághoz, és nem vezettem félre senkit a használati érték/ár viszonylatában.

    Aláírás: Egy olyan ember, aki a 615 mellett döntött, épp mert átvágásnak tartotta az (akkori) indokolatlan árkülönbözetet, miközben elég pénze volt kápéban mindkettőre, ugyanakkor pedig egy árban volt 615 az 551-gyel. Üdv:

    Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

Aktív témák