Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • 5oultrain

    tag

    válasz napata #35574 üzenetére

    Nos én is sokat gondolkodtam melyik legyen.
    Én 3 közül vacilláltam: LG LH300[link] , Samsung [link], Philips 32PFL5604 [link]

    Végül a Philips mellett döntöttem.
    Igaz 10k-val hosszabb az ára, de cserébe több csatlakozási lehetőséget kapsz.
    Meg személyes találkozónál az tetszett legjobban külsőleg, belsőleg.

    Lassan egy hete van meg, és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve.
    Az Sd adások is szépen mutatnak rajta, és torzítás nélkül jeleníti meg.A csatorna váltás is gyors,(kb. 1ms). Kipróbáltam HD filmekkel és konzol játékkal is, nagyon meggyőző.
    A menü magyar és könnyű kezelni, az első bekapcsolásnál jelentkező képernyő személyre szabás is nagyon tetszett. Ha USB ről nézel filmet, (Pendrive,Hdd) a távirányítóval tudod kezelni a lejátszást (tekerés, stop, stb..) Eddig ezeket a formátumokat próbáltam: avi, dvx, wmv, mp4, mpeg.
    2+1 év garancia, ami szintén nem elhanyagolható.

    Külseje is jobban tetszett mint a másik 2 kiszemelt tvnek. Elegáns, a sarkai lekerekítettek.
    Egyedüli problémám az, hogy mivel fekete és fényes a kávája, hamar meglátszik rajta a por, de ez legyen a legkevesebb.
    Más negatívumot jelenleg nem tudok mondani, esetleg még a távirányítója ami felróható, de itt sem a funkcionalitás, inkább esztétikai problémám van. Nekem túl nagy és nem igazán tetszik, viszont hamar megtanultam kezelni.

    Egyenlőre ennyit tudok elmondani a tapasztaltaimból, remélem sikerült valamelyest segítenem.

    A döntés a tiéd! ;)

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: legalkriminalz

Aktív témák