Hirdetés

Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz chros #23 üzenetére

    - Tudjuk mi a kulonbseg az LC2 es LC3 kozott (a kulalakot/hangszorok elhelyezeset leszamitva) ???

    Az LC3R-ben újabb S-IPS panel van, legalábbis a technikai adatok alapján.

    - Az LC25R is tud nativ-at az 1db HDMI bemeneten keresztul ?

    Igen, tud. Ha több dolog érdekel, menj el ide: [link], majd írd be a ''Model No.'' mezőbe, hogy 42LC25R, az eredmények között legörgetve megtalálod a magyar kézikönyvet is .PDF-ben. Azt ne kérdezd, hogy miért csak a skandináv LGE oldalon működik a kereső (a magyar, az egyesült királyságbéli vagy a német LGE aloldalon a keresés nem dob ki eredményt, a svéd oldalon meg mindig megtaláltam a nekem szükséges LG TV kézikönyvét, magyarul is...).

    - es az 5000:1 -hez dinamikus kontraszt az ugye nem a hatter-fenyero allitasat jelenti (mint a Samuk-nal) ? (Cifu, a tied-re is ezt irjak ...)

    Miután a dinamikus kontraszt ezt jelenti... A háttérfény fényerejének változtatásável elérhető eredmény mindig a dinamikus. Ha a fekete minősége fontos neked, akkor inkább Samsung TV végy. Az LG TV-k S-IPS panele ilyen téren nem a legjobb, cserébe viszont a színei és a betekintési szögei (szerintem) jobbak.

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Aktív témák