Hirdetés

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

  • OnePlus Pad Pro lett a Pad 2

    ma Az Ace 3 Pro mellett a OnePlus csúcstabletje is bemutatkozott, az új készülékeket eSIM-es OnePlus Watch2 és Buds3 kíséri új színárnyalatban.

Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz dabadab #29127 üzenetére

    Nincs tapasztalatotm sokféle LCD-vel, de úgy látom, tippem nagy vitát kavart.
    Maradjunk annyiban, hogy 10-20 ms szerintem tökéletes (és nem lehet sokkal
    több a jelenlegi TV-mnek, legalábbis nem sikerült kimérnem).:DDD Viszont korábbi
    leírásod alapján megpróbálom megmérni a VGA két "head"-je közti laget, aztán
    lehet, hogy tudok mérni egyet normálisan... (A TN-es laptopomnak 16 ms input
    lag-et mértem: ahhoz képest nem sikerült az LCD-TV-n eltérést kimutatni, de
    van egy olyan gyanúm, hogy azért, mert az integrált VGA nem perfekt.:)))

    Viszont abban nem vagyok biztos, hogy a dupla/tripla bufferelés ugyanolyan
    hatással van, mint a kijelző input lag-je. Előbbivel ugyanis pl. lehet számolni,
    utóbbival meg nem, hiszen nem mindegy, hogy milyen monitoron jelenik meg
    a cucc.:B Arról nem beszélve, hogy ezek nyilván összeadódnak, tehát lehet,
    hogy a "40 ms" input lag játékoknál nem zavar, de 2x40 már valószínűleg igen.

    Btw. a tripla bufferelést pont ezért nem is igen erőltetik, dupla meg 2D-ben is van.

    Szerk: most épp egy S-IPS paneles 20"-os DELL előtt ülök, ennél sem érzem az
    input laget (bár ezen nem "game-elek", csak dolgozom, de mint mondtam, egy
    másik monitoron (valami 24-es FullHd) úgy késett az egér, hogy öröm volt nézni...
    Természetesen átvitt értelemben: ha nekem ilyet csinálna a monitorom, vagy a TV
    (amit egyébknét monitornak használok, szóval egykutya), tuti kivágnám a francba.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák