Hirdetés

Aktív témák

  • Capella

    senior tag

    válasz semetka #26396 üzenetére

    Hogy hány embernek megy, fogalmam sincs.
    Azt se tudom, hányan próbálták egyáltalán. Egy régebbi tesztben cifuéknak UPC-vel valamiért nem sikerült. Hogy pontosan miért, nem derült ki.
    A fórumon nem volt senki, aki kipróbálta volna, míg hattorihanzo gondolt egyet, elment, megvette, összedugta, és neki megy. Ennek így is kellene lennie, különben mi végre gyártanák a CA modulokat. ;)
    Fogalmam sincs, hogy van-e valami egyedi azonosítója a CA moduloknak, de ha lenne, akkor sem nagyon ismerheti a szolgáltató.
    A saját boxait persze ismeri, és ha van mód rá, akár le is tilthatja.

    A CA modullal a box távirányítója váltható ki, és jobb lesz-a kép, mert nem digitál/analóg átalakítással és scart csatlakozással nézed a csatornát, hanem a tévé intézi.

    Vannak negatívumok is. A CA modul nem olcsó, általában drágább mint egy SD box.
    A rögzített csatornákat később nekem kicsit átrendezte a tévé, beszúrt üreseket, ha box nélkül néztem. Ezt más is írta.
    Én nem CA modullal használtam, hanem volt egy rövid kódmentes időszak.
    A tévém nem rögzíti az audio beállítást. Ha nem a magyar a default nyelv, így csatornaváltás után újra át kell állítani magyarra. Boxnál nincs ilyen gond, egyszer kell átállítani.
    A T-Kábel és Sony tévé párosnál nem voltak jók az EPG és csatornainfó magyar karakterei, a feliratok sem magyarul jelentek meg, hanem talán svédül.
    Az AH a földi sugárzásnál ezt a hibát már megoldotta.
    A T-Kábelről fogalmam sincs, de miért is tennék, ha ők adnak boxot is, amivel nincs ilyen probléma.

    Volt egy olyan ötletem, hogy kifizetek egy kábeles HD boxot a HDMI csatlakozás miatt.
    Ez esetleg akkor érhette volna meg, ha az a box merevlemezes, de nem az. :(
    Azt se tudom, eladták volna-e csak úgy HD előfizetés nélkül. :U

Aktív témák