Hirdetés

Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Rick4 #16318 üzenetére

    én valóban még csak a kirakatban nézegetem a leendő sajátomat, de volt szerencsém másoknál tesztelni pc-re kötve, több készüléket is. a távolságok és a hozzá tartozó felbontások tényleg nem egyszerű kérdés. talán nem is lehetne táblázatba foglalni, mert elég szubjektív dolog. én a saját tapasztalataimat írtam le. de az egész vita onnan kezdődött, hogy belecsúsztunk abba amegállapításodba, hogy végül is felesleges a fullhd tv, mert + 100k-t kell kidobni, (ami ugye valójában csak 30...). és ahogy elkezdtem az érveket, (igaz lehet, hogy nem jól), de már az érveket cincálgatod. még az mkv-nál lehet, hogy igazad is van... :B

    de értsd meg: nem mindenki megy el 3 méterre a tv-jétől! egy barátom 3.5 m-ről nézi a hd redy 50"-os plazmát. szívesebben nézne full-t...

    tudom, ez nem 37" 3 m-ről....

    és ha maradunk a 3 m-nél: te sem próbáltad még egymás mellet egyazon 1080p forrást nézni 2, különböző felbontású tv-n egyszerre. te is csak feltétélezed, hogy nincs különbség. vagy próbáltad már?

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Aktív témák