Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oil120

    senior tag

    válasz Locutus #7479 üzenetére

    Ugyan nem én lettem megszólítva, de azért hozzászólnék.
    Nem tudom mivel foglalkozol és honnan alakult ki azaz elképzelésed, hogy vizsgálat nélkül meg lehet javítani valamit.
    Természetesen vannak teljesen egyértelmű hibák is mikor nagyon nagy a valószínűsége, hogy mit kell cserélni, de hidd el hogy egy sorvég tranzisztor tönkremenetelének ezernyi oka lehet. Csak a példa kedvéért.
    Lapátolhatja bele a tulajdonosa a tranzisztort százszámra, de soha nem lesz jó. Csak mert oka volt.
    Vagy csak a bizti ment tönkre. De okkal!!!
    Ezért vannak a szervizek, ahol bevizsgálják és majd a vizsgálat után felelősséggel adnak egy árajánlatot amely a javításra garanciát is ad.
    Azt, hogy érdemes-e vele foglalkozni, azt meg had döntse el a tv tulajdonosa.
    Itt is kapott minden esetben Axeltől, Kerneltől és a többiektől (bocsánat, hogy a többieket nem említem név szerint) arra utalást, hogy mi lehet a hiba, de azt senki nem tudja megmondani, hogy cseréld ki ezt-vagy azt a kondit és jó lesz, de olyan volt, hogy a tápban cseréld a kondikat és vagy jó lesz vagy nem. Ja és azt forrasztani is kell.
    Tény és való, hogy akik ide írnak szeretnének megoldást a tv- a hibájára, pontos javítási ár ismeretében.
    Ilyet ne várj, vizsgálat nélkül, felelősséggel senki nem tud mondani.

    Szerinted jobb lenne ha nem is lenne ez a topik?

    Nagyon remélem, neked nem lesz olyan problémád, hogy ebbe a "probléma-blogba" kelljen írnod.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák