Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Telluride

    kezdő

    válasz Tsaby_77 #352 üzenetére

    Hát én is valami ilyesmi cukorkát vettem be, az említett egyetlen raid-em óta egyszer sem nyomtam rá az accept-re a rádióban, elhatároztam, hogy addig nem fogok nekifutni a raidnek amíg nem lesz tényleg valóban igazi színtiszta multi a játék. Továbbra is nevetségesen soknak tartom a feladatokat, pénzt meg nem vagyok hajlandó belerakni (bár az biztos, hogy jó kis summát kaszálnak a készítők azoktól a játékosoktól akik állandóan skippelik a feladatokat.). Ráadásul a falaimon kívülre pakolt cuccokat az igazi játékosoknak tartogatom, hogy eszükbe se jusson betörni, meg lesznek elégedve azzal bőven amit kint találnak (nehogy már az ai hordja el a gondosan összegyűjtött hasznos/kevésbé hasznos csali tárgyakat). Amúgy tipikusan olyan cuccok amik a kezdőknek értékesnek tűnnek, csak pár hónap játék után jön rá az ember, hogy marha könnyű hozzájutni, felhalmozni, szóval lényegében szemét.

    Kraftidő: én nem tapasztalok ilyen megnövekedett időt, mint Te, bár hozzáteszem direktbe még nem ellenőriztem le, úgy érzésre nekem nem tűnik többnek.

Új hozzászólás Aktív témák