Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #243 üzenetére

    Szia Telluride!

    Üdvözöllek a csapatban! :-)
    Én a bunkert inkább végpontnak szoktam használni. 2 oka is van:
    - valahol azt olvastam, hogy az is számít a eventnél milyen messze vagy az otthonodtól (ezt nem tudtam kétségkívül letesztelni ...)
    - a második viszont tényleg "működik". Mivel ugye általában úgy teszi le a dropot, hogy ne érd el (vagy videót nézz, vagy vegyél coinért energiát) rögtön kilövöd jó eséllyel a keleti oldalát a térképnek, és 10-ből kb 3-4 szer tök közel teszi le az otthonodhoz amit otthonról gyalog is, vagy sokkal kevesebb energiából elérnél. Ennek az az előnye, hogy szépen lesétálsz a bunkiba, és egy általad választott szimpatikus helyen nemes egyszerűséggel meghalsz (választható gáz, splitter ami tetszik .. :D ), ha van nálad cucc azt meg lepakolhatod valamelyik szekrénybe. ;) Hipp-hopp "hazateleportálsz", és semmi, vagy jóval kevesebb energiából megvan a dropp! :K
    A RED cuponos hozzászólást szerintem én írtam, mer pont update után kétszer sem kaptam SWAT armourt, előtte pedig kb 10-ből 9szer volt benne. Csak akkor nem, amikor motortankot, kormányt, minigunt vagy hasonló komolyabb dolgot adott. :U
    A Blid One tényleg 20-at sebez teljes Tacticalnál, viszont teljes SWAT-nál 17-et! Ezért nem éri meg SWAT armourba bemenni hozzá. Én mindig azt csinálom, hogy egy használt SWAT cuccot teszek bele, így a kapott sebzés 19 lesz, vagyis kibírom az 5 ütést. Mondjuk én medkit-et, és carrot stews-et használok, mert kézifegyverrel ütöm le 400 HP-ig (kb 5-6-szor tud megütni ... ), aztán meg jöhet az M16+Glock
    Egy kis videós segédlet:
    https://www.youtube.com/watch?v=Znzd_LLUJXU
    :C
    Szép napot!

    [ Szerkesztve ]

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #260 üzenetére

    Ahogy Bandras54 írta nézd meg, hogy melyik gyártóhelyen miből mit tudsz készíteni!
    A kötélhez pl csak fű kell, és az ugye van dögivel.
    A falaknál ahogy Telluride írta a 3-as szintű teljesen biztonságos! Ez mondjuk marha vicces, mert gyakorlatilag "szétverik magukat" rajta. :)
    Én hagytam a fal építés kb 2 hónapig. Egyébként otthon lehetsz, csak ne áll a horda közelébe. Lassú Roarmingok, így simán elfuthatsz előlük, azok meg elvonulnak békével. Nem tudom, hogy javították-e , de régen ha otthon voltál nem minidig a pálya széléről indult a csorda, hanem volt, hogy a bázisod közepéről. Na most onnan nem kellet elfutni amikor ledobott köréd 20 zombeszt .... ;]
    Viszont én úgy vettem észre, hogy mindig ugyanazt az irányt tartják (mindenkinél változó!), így ha egyszer megnézed merre vonulnak, akkor kezdhetsz építkezni a csapásirány két oldalán. Persze csak saját felelősségre! ;)
    Bravo-hoz legalább Glock kell és akkor is hosszadalmas az elején!
    Én mondjuk megcsináltam, mert akkor még azt hittem, hogy le lehet oda is menni .... :)) Mondjuk a szekrények miatt megérte. :C (Alacsony szinten nem lehet máshogy megcsinálni, mint egyesével lelőni, és a térképről kifutni, aztán vissza).
    Aranyrúdból , rádióból, pendrájvból kevés van a többiből később lesz mint a szemét!
    A többi cucc (elem, égő, lámpa, stb.) egyelőre csak a kereskedőhöz kellenek, meg most a karácsonyfához!

    Maradjatok biztonságban!

  • #74018560

    törölt tag

    válasz Telluride #260 üzenetére

    Nekem is csak a fél házat vitték le, viszont ami megmaradt most tök jól néz ki a karácsonyfa égőkkel :D

    Végre találta "A" kártyát is + tudtam csinálni bárdot, így már lementem az Alfa bunkerbe először.... mit ne mondjak első szint nagyon kicsi, inkább csak ilyen előszoba jellegű, aztán lementem a 2. szintre :Y
    Glockal leírtottam vagy 20 zombit, aztán nagy nehezen bárddal 2 nagy szörnyeteget, majd kijött valami olyan monster, aminek 1 ütésétől meghaltam :F És persze közben nem is találtam semmi hasznos fegyvert vagy bármit :((
    Hogy kell ezen a pályán végigmenni? Glock nélkül eleve esélytelen :(

  • #74018560

    törölt tag

    válasz Telluride #264 üzenetére

    Ijjal még a sima zombikat is ez örökkévalóság legyakni :DDD
    Amúgy van értelme végigvinni a bunkert?
    Nem tudom honnan szerezhetnék ennyi Glock-ot hozzá :(

  • #74018560

    törölt tag

    válasz Telluride #266 üzenetére

    De ha van vagy 10-20 zombi 1 szobában, azoknak menjek neki csak simán bárddal? Széjjel szednek :o

    Volt 5 kuponom, de a giant kiverte a szart is belőlem :DDD Esélyes, hogy nem tudnám felvenni a hullától. Vagy ilyenkor van még remény megkerülni valahogy? :F

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #266 üzenetére

    Egy kis oktatófilm. Nem minden jó már ami benne van (pl a 2. szinten amikor a folyosón is áll két dög, akkor az FG felé kell lefelé besunnyogni, és megütni az alsó 240 HP-s dögöt!). A folyosón lévőket tényleg nem kell kinyírni, de a biztonság kedvéért nem árt ... Egyébként minden dögöt ami folyosón áll lehet ütni lopakodva. A két folyosón állót pl ha kinyitottad a lezáró ajtót a lift mellet, akkor visszafelé mögéjük lehet lopakodni, és nem kell velük semennyit harcolni (egy cruser 135 damage+ katana 105 damage =240, így két ütésből megölted, és meg sem ütött. Persze időd az megy mire körbelopakodsz ...) Gyakorlatilag marha kevés fegyverrel, és sok idővel kevés nyersanyagból ki lehet irtani a bázist, csak akkor rámegy kb 3-4 órád ..... Hidd el tudom! :DD

    https://www.youtube.com/watch?v=VuqY_NPB7t8

    Fontos: ha valakit megütöttél, akkor már csak hátulról tudsz odalopakodni! Az Giantokat meg az elején csak így érdemes, mert nem tudsz 10-12 íjjat készíteni a duck tape nélkül ... :K Őket tényleg csak Tactical armourral (esetleg egyik része lehet más, akkor még túléled a maflást!) szabad inzultálni!
    Az ajtókinyitásnál meg lemész lopakodóba, majd rányomsz a kinyitásra, és egyből a lopakodásra! Így amikor kinyitja a karid az ajtót lopakodva "marad", és a túloldalon álló zombesz nem veszi észre. Ezt be kell gyakorolni, mert megkönnyíti az életed! ;)
    Hallgass Telluride-re és takarítsd ki a bunkert! Nekem most kb 30 SWAT szettem van, meg minden fegyverből egy ládányi (Glock és M16 majdnem kettő!).
    Igaz normál módban csak lapátolok (legolcsóbb fegyver!), meg lopakodom ahol lehet a 3X-os sebzésbónuszért. Így pl egy splitterhez elég egy csapás a Katana-val, vagy kettő az ásóval. De a 300 Hp-s is megvan 2 ütésből (Saw 165+ cruser 135, vagy 2 lopakodós cruser 2*135=270+ machete 30)
    A Giant meg 3Saw balade ütés (3*165=495 + egy pofon puszta kézzel 6 495+6= 501 és már halott is!
    Pisztolyt alig használok csak a 3. szinten ahol 2-nél több splitter van! De ekkor is kinyírok 1-et, vagy 2-t és visszafutok a lifthez resetelni a szintet!
    NKorábban linkeltem képet, hogy a 3. szinten hol állnak meg a Frenzied Giantok! Ott gyakorlatilag biztonságosan lelőhetők íjjal, Glockkal!
    Csak vigyázni, mert csak az FG-k állnak ott meg, a többi dög, max 1-2 másodpercig! Meg az ajtóknál állnak meg 1-1 másodpercre, ezzel lehet előnyt szerezni, ha fegyvert akarsz váltani. :U

    WIKI a játékhoz:
    http://last-day-on-earth-survival.wikia.com/wiki/Last_Day_on_Earth:_Survival_Wiki

    Jó szemezgetést!

    Maradjatok biztonságban!

  • #74018560

    törölt tag

    válasz Telluride #276 üzenetére

    Azért összehozni se egyszerű a fát :o
    Én most újrakezdtem az egészet, sokkal jobban megy az egész. Leszámítva az utolsó elhalálozásom :B

    Gépre nem lehet emulátort felrakni, hogy ne a telefon aksiját nyírjam vele? :U

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #282 üzenetére

    Telluride-val értek egyet!
    A OAK csak a Refined Melting Furnance-hoz kell, de amíg nem tudsz bányászni rezet (motor kell hozzá!) addig nem érdemes megépíteni! Ha mégis meg akarod csinálni (én is meg akartam a mottor előtt ... :)) , akkor vigyél magaddal ' darabot a, és rakd tele az inventory-d. Ha nem akarsz veszteni semmit, és harcolni sem a piros erdőben, akkor rakd egyesével vízzel . Majd érkezéskor nyomj rá az "autó" gombra bal alul. Ekkor elindul a fa felé, és megvan az iránya. Ha még ennyit sem akarsz kockáztatni, akkor egy fejszével ingben gatyában körbe lopakodsz a széleken! 90%-ban oda teszi a 2-3 fát! Én valami alap páncélban mentem 20 kajával lapáttal, meg fejszével. Így a Splittereket leütöttem, ha jöttek, és minden más esetben (pl Big One) átmentem a sárga erdőbe és vissza! :K
    Alfa tényleg sokkal jobb választás!
    Később , ha rutint szerzel sokkal könnyebb lesz! Én alfa bázist kipakolok kb 2 óra alatt szintecsak kézifegyverrel. A piros helyeket meg kirándulásra használom a szabad levegő miatt! :DD

    [ Szerkesztve ]

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #286 üzenetére

    Köszi, szoktam nézni, és Doomerist is.
    Én is pont azért tettem le, mert meglett a köv Floppy, és nem akartam otthagyni, ha találok még egyet. Persze az is normál láda volt, ahogy a köv 2 is.
    Nem is volt gond a bázisnál a térképen bőszen mutatta, hogy megvan a láda ...! :DDD
    Egyébként egyáltalán nem görcsöltem rajta, mert tök random cuccokat dob bele, és láttam már pocsékabb tartalommal IB-t mint amilyet nekem normál-ként adott. Igaz, hogy csak ezért szereltem össze a savfürfőt, de majd lesz másik .... :K
    Tegnap reseteltem a bázist, és délután-este ki is pakoltam mindkét fokozatot.
    Most vettem Sánta Klóznál egy Yule log-ot, és megyek coppert bányászni 50% bónusszal (2 helyett 3-at ad egy nodes).... :))
    Aztán ha hazajöttem, akkor meg Oak fát megyek vágni. Mondjuk az könnyebb lesz, mert ott ki lehet írtani a Z-ket, és ugye 10 perc alatt végighasogatod az erdőt ... ;]

    Szarvasok kiszabadításánál, ha 3 katona van, akkor eszetekbe ne jussok rájuk lőni! 2-nél Vss Vitorez van. Gondoltam szerzek egy kis plusz fegyvert a szarvas mellé. Hülye ötlet volt! :W :( (Pláne, hogy csak fejlesztett Worker páncélban voltam. Igaz az egyiket majdnem kinyírtam, de a majdnem-ért nem jár bónusz: ;])
    Egyszerűen oda kell lopakodni, és elengedni a szarvast! Nem lőnek, nem támadnak, csak eltipliznek duzzogva ...
    Kicsit egyszerűbb, de aki a kihívást keresi az mindenképp próbálja meg kinyírni őket! Vele majd találkozunk a Valhallában ... ;]

    (PS: Szerintem SWAT armour-ban shotgunnal odalopakodva közvetlen közelről ki lehet nyírni őket, ha egyfolytában nyomod a medkitet!)

    [ Szerkesztve ]

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #291 üzenetére

    Szép Telluride!
    Én ma Oak erdőt irtottam, lett is 240 darab rönk. Aztán elfogyott a fejsze. :DD
    A bányászathoz mondjuk nagyobb szerencse kell, mert az erdőnél kiirthatod a dögöket, de ugye ez a hegyekben nem éri meg. Az 50 meg nagyon jó! :C

    Más. 18. szinten is IB-t adott, így bele is vágtam a fűrcsibe. Mondjuk marha jól néz ki .... :C

    A vicc az, hogy volt benne Electric circuit. Na nem mintha nem tudnám hova tenni, de nem lehetne erre "figyelni", hogy addig ne adjon IB-t amíg nincs meg a fürdő? Bár ez is lehet fixálva van. Mintha 12-en kaptam volna az elsőt, és ugye 18-on a másodikat. 24-nél kiderül! :U

    [ Szerkesztve ]

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #293 üzenetére

    Köszi! Igaz ez miatt nem nagyon van másra időm a játékban ... :DDD
    Alkalomadtán megyek egy karikát vasért, meg most ugye Oak és copper farmolásra.
    A bunkit már 3-szor reseteltem, szerintem az a leg megérősebb, mert ugye kapod a 3 kuponos ládát, és a hard módban a ha teljesen kipakolod, akkor összejön egy szint, így ott is megvan a láda.
    Egyébként jól csinálod, mert farolásból az éri meg a legjobban. Nekem mondjuk muszáj végigmennem, mer rám rohadnak a cuccok. kb nyár lesz mire elfogynak a fegyverek ... :DD
    Viszont copperért majd megyek hozzád kereskedni! :K :R
    Persze, ha végre lesz market a játékban ....

    Békés Boldog Ünnepeket mindenkinek!
    Vigyázzatok magatokra odakint!

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #297 üzenetére

    Én is várom már az új eventeket. Korábban is pont ezért nem "pazaroltam" a lőfegyvereket, és a hard módot is ahol lehetett kézi fegyverrel vittem (Blind One-t is!). Viszont ez nagyon időigényes (egy-egy szint majd 2 órát vesz igénybe!). Most viszont a napi 2-3 bunker reset miatt nem akartam "tökörészni", így is beletelt kb 2 órába a takarítás (így is maradt egy teljes ládányi minden fegyverből!). Viszont ennek is van eredménye. Fejlesztett és különleges fegyóból felpakoltam rendesen: :K

    Persze ez mellé jöttek a különleges alkatrészek is:

    Jobb alul a koponya motor festés amit a BO dob marha ritkán .... :DD
    Most megyek megvenni Niki bácsihoz a karácsonyi festést. Majd a gyerkőc eldönti melyik legyen .... :))

    Vigyázzatok magatokra odakint!

    [ Szerkesztve ]

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #307 üzenetére

    Igazad van, de nekem van egy jobb tanácsom is:
    SOSE ÜZLETELJ VELÜK! :DD
    Nem a raiderekkel van a baj, hanem a játékmechanikával.
    Amikor elfogadod hogy megtámadsz másik bázist a gép meg fog támadni téged amikor offline vagy! És nagyon véletlenszerűen visz cuccokat, meg mellé pofátlanul csal!
    Én mondjuk bemákoltam, mert nem vesztettem fontos cuccot:

    DE olyan helyen jött át a karókon, ahol nem lehet, meg olyan ládát fosztott ki, ahova nem lehetett bemenni, mert útban volt egy másik láda amit beforgattam a bejárathoz! A kint lévő ládákhoz meg "nem nyúlt", pedig abban hagytam direkt motoralkatrészeket is, had vigye, ha jön. :(((
    Szóval ezt elb*szták, hogy finom legyek! :(
    Ugye ilyenkor visszamehetsz, hogy "bosszút állj" (mekkora baromság már, és ő visszajön bosszút állni, aztán te mész, és további szép életet ... ), ezt is bemákoltam, de az elvitt cuccokat felejtse el mindenki:

    A feszítővas és a C4 amit vittem, a többi minden a bázisról való. Kinyitottam minden ládát, így tutira nem volt sehol amit elvitt a gép! Ja és milyen meglepő, hogy a bázisa PONT UGYAN ÚGY nézett ki, mint amelyiket megtámadtam, csak épp máshova jelölte a térkép. :))

    Amiért SENKINEK NEM AJÁNLOM a raid-et az azért mert a gép pofátlanul csal! Ugye egyszer amit fent írtam, hogy nem ér semmit a bázis védelem, mer ott is bejön ahol nem lehetne, a másik pedig azért mert több képet is láttam a neten, ahol átszámítva 32 (!) helynyi cuccot vitt el! Ugye jelenleg a katonai hátizsákba befér 20 + 4 a mociba. Akkor mégis mivel jött a gép? Talicskával? :W
    De a lényeg, hogy senki ne csaljon, a játék megteszi helyettünk! ;]
    Szóval, ha van a bázisodon bármi értékes, akkor hagy a csudába a dolgot!
    A C!-et nem a játékosok kapták, hanem a gép, hogy hozzáférjen a cuccainkhoz a kőfal mögött ..... :U

    Farmoljatok, élvezzétek a játékot, és küldjétek el a búsba a hülye ajánlatukkal együtt a 3 raidert! :C

    [ Szerkesztve ]

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #316 üzenetére

    Telluride nekem a kihívás tetszik benne, meg hogy nem szívatok meg senkit .... :DD
    Az AI-nek nem fáj, ha szétverem a bázisát.
    Viszont nehezen veszem rá magam, hogy szerencsejátékra rátegyem az elmúlt hónapok gyűjtögetését.
    Most a fél bázis körül van rakva csapdával, meg még két falréteggel. Ha meglesz teljesen, akkor lehet megpróbálom még egyszer, mert a Raiderek itt remegnek tegnap délután óta a kocsinál, a sörüket meg behűtöttem már .... :))

    Neked mi a tapasztalatod a visszavágásnál? Nálam 3 falat bontottak lvl1 és 2, meg 4 ládába nézett bele az AI ... :B
    Most kiváncsi vagyok mit fog csinálni.
    Szintem a hullánkat nem tudja lootolni. Tele pakolt katonai hátizsákkal behalok a bázis közepén, és kapok ingyen 60 helyet. Lehet beteszek oda minden értékeset a raid idejére. Oda majdnem minden befér ami rare, vagy unique .... :K

    [ Szerkesztve ]

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #316 üzenetére

    Ha jól tudom ugye pénteken véget ér az ünnepi event, viszont jön valami más, valami sokkak keményebb, valami amitől besz*unk! :C ;]

    "Survivors, we hope you had wonderful Winter holidays and found time to take part in Raids. The first episode of the Ask the Dev Team column will feature a little bit different format. You had lots of questions concerning update 1.7. We have mentioned that it’s not the final version of the event and first changes are coming soon.

    We’ve prepared a plan of the nearest changes of the Raiders event to give you some time to get prepared for them. We highly recommend reading the whole list closely and paying special attention to the first two points.

    1. The simplest walls won’t provide your base with serious protection. It won’t be that difficult breaking them down. Even if you build a maze around the boxes with the most valuable resources. Breaking them will hardly raise any noise. Advice: upgrade wall levels and don’t waste time and resources on building mazes from the simplest walls!

    2. Raiders can visit others’ bases and bunkers. Don’t leave your property unkept there, it can be stolen!

    3. You’ll also have to complete Raiders’ tasks to go for a raid in the nearest future. It will allow you to visit your neighbors more often.

    4. You’ll be able to break any pieces of decor, furniture, actually everything on others’ bases. Restoring broken furniture, benches and other items won’t require any resources.

    5. We are planning to add a system of returning some part of resources from broken walls similar to the ones with spike traps. If your base has been raided and walls have been broken, you’ll find their ruins (for example, scrap metal or sawdust). Taking them to pieces will return you a part of the resources.

    These changes are coming to the game in the near future so don’t waste time and get prepared to meet Raiders!" :Y :R
    Asszem eléggé kezd elmenni a játék a realisztikus irányba ... :))
    Szerintem jó lesz, ha "kiraideljük" magunkat aztán csütörtök este bezárkózunk és a kulcsot beledobjuk a Refinded melting furnace-be ... :U

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #322 üzenetére

    Telluride pont ezen agyaltam én is! :DD
    De tényleg rizikós, mert bármi bejöhet, és akkor bukta mindent! Viszont szerintem működik, mert ha lobby-ba leengedne, akkor az alsóbb szintekre is le kéne, így meg annyi bunker rush-t nyomhatnál amennyit akarsz, vagy nyithatnánk apiros kuponos ládákat sorban a bunker reset után ....
    Én ugye a hullámat is használom tárolónak. Na tegnap este füles nélkül beléptem egy kicsit rendezgetni a bázist. Persze, hogy akkor léptem vissza építő módból amikor már csak 12 életerőm volt, én meg bent a bázisom közepén kaja, meg víz nélkül. 60 cucc (páncélok, fegyvere minden fajtából) hamar a semmibe veszett. Szomorú történet ...... :C

    Ha raidelni szeretnénk, akkor a legjobb, ha a mociban, és a hátizsákban tartjuk a legkritikusabb cuccokat.
    Van még egy lehetőség, hogy elkezdünk megépíteni generátort pl, de mivel onnan meg nem lehet visszaszedni, így az is csak a távoli jövőnek készülne. Gyanítom hamarabb tennék lophatóvá, minthogy ki tudjuk újra szedni belőle a cuccokat! :DD
    De az igazán jó megoldás mégis az, hogy hagyjuk a fenébe a raidet. Szétbarmolják a bázist, aztán játék helyett egész nap takaríthatunk, meg pótolhatjuk a lerombolt falakat. A most bevezetésre kerülő újítások annyira megnehezítik a dolgot, hogy inkább köszönöm, de :N. :P
    Rohadt coop-ot nyomatnák inkább .... :(((
    Megyek bevásárlok még utoljára Niky bátyónál, elvben a Yule log nem tűnik el, veszek vagy 10 darabot. Meg amúgy sem tudok mit kezdeni a répákkal ...... :U

    [ Szerkesztve ]

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #324 üzenetére

    Na ja! :))
    Így is inkább Trunkot készítek, mint acéllemezes szobát! az valahogy most hasznosabbnak tűnik nekem. :K

    Vagy csak a teli hátizsákot le lehetne tenni a földre! Úgy nézne ki a bázis mint az Ecseri piac fénykorában! :DD

  • Jarod

    újonc

    válasz Telluride #322 üzenetére

    Köszi a választ. De a falat nem tudom tovább fejleszteni mert kell a másik fajta fa. Azt meg csak a rádiótoronynál találtam balra fent. A piros erdőbe meg folyamatosan jön a nagy dög 1000 élettel. Ja és AK val és M16 al meg sem tudtam sebezni😤😤😤

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #329 üzenetére

    Telluride ahogy én értelmeztem csak a RAIDER-ek fosztogathatnak ott. Vagyis ha nem akarod átverni őket, akkor nem kell vele foglalkozni. Én maradok a hullám+motor és katonai hátizsákos megoldásnál ....
    Ja videón láttam, hogy a lerobbant furgont is lehet fosztani a raid során, így gondolom a mienket is. Erre érdemes odafigyelni, mert eddig nem lehetett ....
    Viszont már kétszer előfordult, hogy a kutya sem jött raidelni hozzám. Nem mintha hiányoltam volna a társaságot, de érdekes. Neked tapasztalat? Minden raided után volt válaszcsapás, vagy neked is volt, hogy csendben eltelt a 8 (mostmár 24) óra?

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #335 üzenetére

    Teljesen egyetértek veled!
    Én is csak tegnap reggel frissítettem, mert elfogyott a Yule log-om, és ugye arról volt szó, hogy fele annyi az utazás energia igénye, így gondoltam ugyan ott vagyok, ha fele annyit bányászok, de hamarabb megfordulok. Na erre ezt a egy részt kivették a többi meg tiszta szopás ....
    Nekem sem volt semmi bajom a raid rendszerrel, semmi értékeset nem vittek el (csak az elsőben szívtam, mert kint felejtettem egy ládát ... :DD), pár falam dőlt le azt kész. Szerintem ez tiszta "pay to win", mer ugye ha többszőr akarsz menni, akkor "skip"-elheted coinért, azt meg ugye ekkora mennyiségben venni kell, és ugye resetelheted is a raid level .... ;]
    Apropó fal. Menjenek a p@csába az új rendszerrel. Tök jó, hogy kapok vissza nyersanyagot, marha nagy segítség, ha a horda után mire kőrbe érek, és szétszedem a falmaradványokat addigra megfordulnék a "zöld" erdőből, és felhúznám újra az összes falat. De neeem, ez nem megy, mert ott szedegetem a gyújtóst a romok között, és baXom el az időt vele ... :(((
    Ahogy észrevettem a faszén sem ér már sokat, mert nem ég addig, így nagyjából csak az ötvözéshez kell.
    Marhára bánom, hogy leszedtem, csak már nem akartam a mobilnetet "terhelni" vele .... :W
    Szóval szívemből szóltál! Erősen gondolkodom, hogy én is leszedem az .1.7.1 apk-t :F
    Nem tudom, hogy sima letiltással megy-e, mert én úgy csináltam, hogy frissítés WIFI-n, és ugye lekapcsoltam így nem engedte a mobilneten keresztül frissít4eni ...
    Ha meg Niki bácsit is visszakapjuk, akkor éri meg igazán!

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #335 üzenetére

    .1.7.1 apk Doomeris-től:
    https://drive.google.com/file/d/1psEjRU2JSZ2zRLqwtPEjb0RlUIR9xY0A/view

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #339 üzenetére

    Ha most ráfrissítesz .1.7.2-re, akkor kapsz egy "Gift" ládát az inboxba!
    Ezzel szeretnének bocsánatot kérni a szívásért ...
    Van benne 30 piros kupon, 10 Oak plank 5 Steel bar, 10 medkit, 1 engine part, meg 1 full modified AK.
    Na most a kérdés a következő:
    - ha a ládát kinyitottam, letörlőm, és felteszem az 1.7.1-et ( nem volt időm rá még ...), ÉS majd updatelom .1.7.2-re, akkor kapok még egy ilyen ládát? És ha igen, akkor most csaltam, és jön a bünti majd ..... :U

    [ Szerkesztve ]

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #342 üzenetére

    Én küzdök vele, de nem megy.
    Ha bejelentkezik Play-be, akkor belefagy a töltés végén. Viszont 1.7.2-nél meg gond nélkül betölti.
    Nekem az a bajom, hogy van vagy 200 copper ore-m, meg 4-500 alumínium kábelem. Na most a frissítéssel a faszenet ahogy kell használhatatlanná tették (az eddigi 4 perc helyett 8 perc a készítési ideje! :F ). Meg ugye menne az acélgyártás ezerrel ....
    Így a fenti mennyiséget kb 1000 év alatt olvasztom meg, és egész nap fát farmolhatok, meg bejelentkezve maradhatok ... :( Plusz a sárgarépát is megduplázták 40 perc helyett 80 után kapsz .....
    Nekem az az érzésem, hogy keményen ráálltak a "Fizess ha akarsz valamit!" üzletpolitikára :U :(((

    Én most b*sztam fel magam, de nagyon. :W
    Eddig tök jó volt, most faszán kitoltak velünk ....

    [ Szerkesztve ]

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #344 üzenetére

    Nem segít sokat!
    Nkem dupla a craftolási időm .1.7.2 óta a server 1-en, hugomnak megmaradt normál és ő is i S1-en játszik. Na most ez hogy oldjuk meg ? :-(
    Reméltem, hogy .1.7.3 javítja, de semmi. Ez olyan szinten lelassítja a fejlődésem, hogy lassan azon gondolkodom, hogy új karit indítok. Csak az a baj, hogy marha sok mindenem van (pl több mind 100 engine part, 15 connenctin rod, annyi fegyver, hogy aII. világháborút megnyerném, és a mocival sincs kedvem szenvedni :W

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #350 üzenetére

    Telluride én bevettem a leszarom cukorkát! A bunkertakarítós küldi egy rakat bughalmaz! Eddig még nem jöttem rá, hogy mikor adja meg. Volt, hogy teljesen kitakarítottam a bunkert, és 3 szor haltam meg hazamenni, hogy megadta-e, de neeeeem. Na hagytam a francba. Másnap reggel nézem megadta. Na de MIÉRT??
    Aztán meg kitakarítottam a lobbit, meg a 2. szinten a roarmingokat az elején, és a 3. szinten az ajtónál álló fast bitter, meg a toronynál lévő splittert. Ez kb 11 dőg + a lobbyban 6. Erre másnap reggel nézem, hogy megadta. Én meg nézek bután, hogy akkor most mi van.
    Lehet egyébként, hogy csak oda kell menni, kicsit sétálni aztán az éjjel 1 óra utáni "napi resewt" megadja. A Faxom tudja...
    A leg gusztustalanabb a C4. Piros ládából alig, így marad a floppy, de ahhoz meg hard mód kell, és ugye oda fegyverek. Persze shop-ban lehet fegyvert venni. Na azt várhatják! :-D
    Mondjuk én összehozom 3 nap alatt (ugye a kereskedő csak egyszer jön naponta), de ugye coinért tudsz skippelni, és azt lehet venni bőőőőőven! :F
    Pdig pont gondolkoztam karácsonykor, hogy annyira tetszik a játék, hogy veszek valamilyen boxokat úgy 4-6000-ért, de örülök, hogy nem tettem. Ez a dupla kraftidő nekem nagyon mumusom. Alig tudok fejlődni, és így nem élvezem már a játékot annyira, hogy költsek rá ...
    Szép volt KEFIR! :C
    Ez a lootme dolog is felbosszantott,, hogy bármikor elveszthetem az accoountm. Na köszi ezért nem fizetek ...
    Pedig annyira jó volt a játék .1.7.1-ig .... Most azt érzem, hogy nem tudják merre tovább ... :(

    Na szóval a lényeg, hogy belépek RAID-re végignézem a ládákat, és törlöm az adatokat. Így ott vagyok a raid elején, és a korábban lefényképezett ládákat nyitom csak ki, maiben tudom, hogy jó loot van!
    Ez a visszatöltéses dolog annyira jól működik, hogy ma elbuktam a mocis eventet, mert lejárt az idő. Na mondom megpróbálom visszatölteni, mit veszthetek ... Adatok törlése, majd PLAY-ből vissza a mentést, és láss csodát a 3. bázisba be bázisból ki lépés után adta is az eventet ... :C
    Na szóval lesz*rom, ha ez csalás, (elveben nem lehet az!) de amit meg ők csinálnak az gusztustalan .... :(((

    Soldiergeza
    MODDOLT JÁTÉKKLA JÁTSZÓL!
    Az a fehér ruha NEM gyártható! Egyetlen megoldás van, hogy törlöd a játékot, és felteszed Google Play-ről. Ha szerencséd van, nem bannoltak, és meglesz a játékod. Ha peched van, akkor ott állsz egy roncs furgon mellett gatyában. Mondták, hogy a moddereket el fogják távolítani. Ha nem szándékos volt, akkor peched van! :U

    [ Szerkesztve ]

  • Djuree

    félisten

    válasz Telluride #379 üzenetére

    eddig bírtad? nekem 2 hét után repetitív lett. de a temérdek bug jobban idegesített.

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák