Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myrra

    senior tag

    hi.
    az a helyzet hogy szinte teljesen tropára ment a netem már 2 napja. a fenti linken lévő progit nem bírom letölteni. sokszor visszaesik akár 600-800 bájtra is a letöltési sebesség pedig adsl-em van. pedig használtam folyamatosan a nod32 vírusirtót, annak szerintem észre kellet volna venni ha valami gáz lett volna, vagy mégsem?
    most ráraktam, egy csomó spyware irtót (pcgururól) de eddig nem sok hasznát látom(legalább ide be tudtam írni:))
    mit tudnátok tanácsolni?
    két vinyómon van két vindóz xp-m
    ez egyiket már legyalultam (formázás) aztán újraraktam de még mindig cseszekedik a net. volt egy normálisan működő mentett xp-m trueimage-el, ha azt feltöltöm akkor se jó, semmi se jó neki.
    ha az egyik vinyót full újraformázom., új partíciókkal, külön használva a két vinyót, hogy az egyik sara ne cseszegessen a másiknak akkor van még esély hogy csináljak egy rendes xp-t vagy linuxot rakjak inkább? az biztonságosabb? ha a router-t veszek az megvét ezektől a tetves ge*i spytvírusoktól? nekem mindegy csak menjen ez a tetü net ha már ennyibe kerül...
    köszi a válaszokat

    ''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

Új hozzászólás Aktív témák