Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SANKADI

    aktív tag

    válasz kj421 #3637 üzenetére

    Köszönöm a leírást. Most ellenőriztem, közben megjelent magától a win 10 telepítésének ikonja.
    Természetesen ha több helyem lesz, virtuális memóriát vissza akarom állítani.
    Ha sikerül a win 10, nem akarok visszatérni 8.1-re, törölni fogom a fájlokat. Köszi hogy említetted. Az Officet lehet nem a megfelelő módon szedtem le, mert egyszerűen a Vezérlőpult "Programok eltávolítása" segítségével szedtem le, és csak 300 MB-ot nőtt a szabad hely. De igazából én sohasem akarok tablet-tel office dokumentumokat szerkeszteni, van a családban két laptop, két asztali gép, nem hiányzik hogy ezzel kínlódjak, rontsam a szemem.
    El is indítottam a win 10 telepítést, még mindég keveselte a helyet a telepítéshez, de megadtam neki az időközben behelyezett SD kártya (D:) útvonalát, és most éppen tölti lefelé, most éppen 36 %.
    Sajnos nekem nem lesz angol billentyűm, ameddig be nem szerzem az OTG kábelt, holnap próbálkozom.
    Közben megtaláltam a levelet, sikerült az Office-t is valahogy aktiválni már 6-án.
    Komolyan mondom, lassan úgy tűnik kevesebb buherálás kell az Androidhoz, pedig fordítva gondoltam. De nem volt még Wines tabom. :DD
    Megírom hova jutottam. :)

    -- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

Új hozzászólás Aktív témák