Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bari

    Modder

    Hali
    Miskolcon Julius 2-es 8 között lesz egy elég nagy számitógépes találkozó, a szervezők mindenkit szivesen látnak. A rendezvény 7 napos, a heti belépő ha jól tudom 5000HUF ebben a szállás oly modon bennevan, hogy tudsz hol aludni ha hozol polifoamot meg halozsakot esetleg sátrat, zuhanyzási lehetőség, es meleg kaja elérhető. Bármilyen lan-t támogató game a teritékre kerülhet, mivel én elég nagy UT fanatikus vagyok, igy UT party-k szervezésében biztosan segitek, bár nem tartozok a szervezők közé, de elég jól ismerem őket, szeretném ha egy elég nagy UT-s társaság lenne jelen, ( nekem ehhez semilyen anyagi érdekem nem fűződik pusztán szeretnék jókat játszani ) akár bajnoksag szervezését is meg lehet oldani ha elég érdeklődő összejön rá akár valamilyen dijal is, de ezt még meg kell kérdeznem, akinek esetleg kérdése van az kérdezhet nyugodtan, ha elég sok kérdés összegyült továbitom a kérdéseket a szervezők felé es a Hunreal-on Silenor segitségével megelenek majd az infók, megprobalom elérni hogy a szervezők közül valaki valameiyk este jelen legyen irc-n es akkor mindenki kérdezhessen tőle. A kérdéseket a bari@chello.hu cimre várom


    Jahh a rendezvénynek van saját oldala is:
    http://szt4.freeweb.hu/

    Üdv Bari

    Üdv: Bari

  • Bari

    Modder

    Most érdeklödök majd az egyik szervezőnel, ha minden igza sikerül szombat este valamelyik ut-s csatira beinvitalni irc-n es ha sokminden konkrétum megvan akkor lehet
    de szerintem adig felesleges, edig 3 forumon elég negativan reagálták le a dolgot :(
    a hwsw-n meg az mportalon elküldtek a fenébe, a supergamez es a hcgamer furumaban es itt volt + a hozzaszolas
    kár hogy az oldalatokat kevesen nézk, meg sajna a forumot is, én már minden ismerősnek megadtam a cimet hátha többen nézik szuper kis oldal, bár nekem valamiert elég lassan jön be

    Üdv Bari

    Üdv: Bari

  • Bari

    Modder

    Szupi már várom az uj motort
    kivancsi vagyok mit ujitottal rajta
    nekem eddig is tetszett az oldal, remélem ezek után csak jobb lesz
    a forumba ha lehet legyen külön game rovat is

    Üdv
    Bari

    Üdv: Bari

  • Bari

    Modder

    Hali

    Ujabb fejlemények az ugyben, a rendezvénynek van hivatalos oldala is, felkerült pár indo a faq-ba elseg sokmindenről, érdemes chekolni.

    Üdv: Bari

Aktív témák