Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Kobe #9910 üzenetére

    Ez elméletileg a festő-màzoló, asztalos, kőműves és még jónéhány tevékenységre igaz:DDD

    Függetlenül attól, hogy a legtöbb ingatlanost én se tartom sokra (ahogy a fenti szakmák művelőinek egy része sincs a topon) van az a vevői kör akik számára hozzáadott értékkel bírnak.

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

  • Stanlee

    őstag

    válasz Kobe #9910 üzenetére

    A nemet piac szerintem meg ennel is gusztustalanabb, mint ami itthon megy. Ugye tartomanyonkent kulonbozo, a tobbsegeben az ingatlanos koltsegeit fele-fele aranyban alljak a felek, de van ahol a vasarlo fizeti a dijat. Most oszinten, kinek az erdekeit nezi az ingatlanos? Egyertelmu, hogy a sajatjat, a leheto legtobbert eladni az ingatlant, mindket oldal fele nyalizni, mert mindketten fizetnek, igy jofejnek kell lenni mindenkivel. Mondjuk a kornyekunkon egy rosszabb haz kb. 600 ezer €, abbol kap 7,14%-ot az ingatlanos, ami baratok kozt is 40 ezer euro. Sorry, nekem az eves fizetesem majdnem ennyi, igaz, hogy nem venne be a gyomrom az ingatlanos szakmat, de kisse elszalltnak talalom az araikat. Vagy amikor berbeadas van, akkor is kethavi berleti dijat eltesznek zsebre, itt Münchenben egy kutyaolat is sikerrel lehet kiadni, megis szinte mindenki ingatlanost hasznal.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák