Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Vesztor87 #3896 üzenetére

    alakul... :)

    vezetékcserét vedd előre, mert különben az életben nem fogod megcsinálni, plusz kezdheted elölről a falburkolást. meg számolj rá úgy 300k-t ha csak nincs villanyszerelő szakember ismerősöd aki ingyen dolgozik. apa-após aki bekötött már konnektort nem ér, ha kedves az életed. komolyan mondom, beleástam magam a témába.

    @axioma: én szkeptikus vagyok, a betűknek is csak korlátozottan hiszek, fele részben az emberismeretre is hagyatkozom... egyébként van igazság abban amit írsz.

    [ Szerkesztve ]

  • amargo

    addikt

    válasz Vesztor87 #3896 üzenetére

    "Amit én számoltam az az, hogy optimális esetben az 1,6-1,7 milla önerő mellett lesz 5-700e ft a számlánkon lekötve, az lesz a vésztartalék."
    Vésztartalék?

    "Egy fürdő ha csak az anyagot kell megvenni megvan 250-300-ból (nem kell szakember, csak anyag), a szobákba meg a folyosóra kell valami kő, laminált (hova mi), a szobákat festeni kell (vagy max pl tapéta), de szakember van, szval az anyag nem vészes. Nem milliók."
    Erre a pénz honnan van?

    Még szüleimmel 99-ben újítottuk fel a panellakást, csak festés, tapétázás burkolás (laminált és csempe), mindent mi magunk csináltunk, de 250-300-nál még akkor is jóval több volt.
    Ellenben sima festés tényleg simán meg van anyagárban pár ezerből, saját magad csinálod rengeteget spórolhatsz csak olvass utána. A csempézés és parkettázással is az a gond, ha nincsenek meg a szerszámok meg kell venni és könnyű 10e-ellőni, ha rosszul rakod le, továbbá utána a vevő meglátja és levonatja az árból még a felszedés költségét is..

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Új hozzászólás Aktív témák