Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JackFeryll

    őstag

    válasz Qtya123 #20042 üzenetére

    Szerintem ott ment félre a gondolatmenet hogy amikor legutóbb nézted akkor még tartott a covid para, most meg van eladói optimizmus. Ahol én nézek ott is drágulás van, szívesen vennék Q1 árakon. Közben meg a hiteles vásárlók egyre rosszabb pozícióba kerülnek, persze lehet egyszer lesz ebből koppanás, de azt majd learatják az igazi befektetők. Amúgy is inkább tudok elképzelni egy oldalazó inflációval csökkenő árképzést mint névértéken csökkenést.

    Ettől persze még lehet hogy az eladó is tévúton jár. Kár ezen rugózni, max koppan ha piac fölé árazott.

    [ Szerkesztve ]

  • Ijk

    nagyúr

    válasz Qtya123 #20042 üzenetére

    Mindent bearaz a piac akár akarja az eladó akár nem. Pont az a baj hogy a vevők araznak be, nincs semmi szabályozás, a nagy vásárlási lázban veszik a hitvány kivitelezésű ingatlant 20 év hitelre mint a cukrot, akkora a tulkereslet. Sokan a balekot keresik, mindegy melyik oldalon van.
    Engem nem az zavar ha valaki igényesen felujit egy lakast 6 millióból, közben piaci áron a felújítás 9 millió lenne és erre is arazza be. Inkább az amikor felujitottkent hirdeti, kokany munkaval, legolcsobb alapanyagokkal, olcsó műszaki tartalommal, a kozmetikazas meg kimerul legolcsobb mofem csapokban, butorokban amin latszik hogy 5 évet sem fog bírni. És ezt csinálják mert senki nem fizeti meg a minőségi munkát, elfogadjak a szart mert a látszat megvan. És pont emiatt nem is fogsz normális, korrekt ingatlant találni mert a vevők igenytelensege irányítja a piacot, nem éri meg lelkiismeretes, igényes munkát végezni mert annyira fizetik meg mint a koklert.
    Szóval nem azon kellene rugoznunk miert 9 millió ami neki 6-ba került, hanem pontosan mit kapsz 9 millióért.

    [ Szerkesztve ]

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák