Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz niyabinghi #4031 üzenetére

    Elég nagy baj ez akkor, szegény állatokon nehéz segíteni. Pedig egy normálisabb helyen ez simán megoldható lenne. Becsenget a hatóság, megnézik a körülményeket, helyszíni csekk indulónak 100000 és el lehet gondolkodni. Következő csekk 500000 és így tovább. Pár elrettentő példára sokan felkapnák azért a fejüket. Bezzeg a gyorshajtásra, tilos parkolásra, ki tudnak szabni horror összegeket, pedig az önmagában nem okoz veszélyhelyzetet, erre meg baxik a hatóság. :O De úgy vettem észre, hogy nem csak az állatra, hanem az emberre is szarik mindenki ebben az országban. Persze szabályok vannak mindenre, de betartatás és szankciók semmi, gondolok itt a tiltott helyen dohányzásra, szemetelésre, gyerek védelmére etc. :(((

    Szegény kutyesz. :O Persze, hogy megbízik benne szerencsétlen, hisz a gazdája a mindene. A kutya falkaállat és aláveti magát a falkavezérnek, aki ez esetben a gazdája és pont ettől lesznek olyan sebezhetőek. :( :DDD A kutyám szájából bármikor kiveszem a kaját és ezt teljesen természetes módon kezeli, nem reklamál, tudomásul veszi. :K Na erre mondom azt, hogy le a kalappal ezek előtt az állatok előtt. :R Mondjuk nem is hagyom elkanászkodni az ebet, maradjon is meg abban a tudatban, hogy én vagyok a falkavezér és a döntésem szent és megváltoztathatatlan. :DDD Néha úgy érzem azért próbálkozik, de ez ösztönös náluk, a lényeg, hogy nem szabad engedni, mert a fejére nő az embernek és akkor aztán nehéz visszaterelni a helyes mederbe. :)

    Egyébként kapni fog egy egysoros fojtót, mert ez a szöges lószar meg se kottyan neki, full terminátor lett. :P :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák